Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden vagy labador?

Golden vagy labador?

Figyelt kérdés
nagy lakásba 4 gyerek mellé 1 szuka kutya és egy nőstény cica mellé?
2010. jún. 28. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem mind a kettő hasonló vérmérsékletű, én lakásba nem tartanám, de szerintem mind a kettő jó választás!

Amúgy nekem a labrador jobban tetszik!

2010. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nekem volt goldenem, csak sajnos elpusztult :( Most pedig Labim van. Szerintem a golden sokkal ember és gyerek barátabb, a labi szemtelenebb(legalábbis az enyémek)
2010. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egyik se. foglalkozz még többet a meglévővel.
2010. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem az enyám a másik kutya hanem a tesomé
2010. jún. 28. 23:11
 5/13 anonim válasza:

Szia!

Nekünk egy labrador szukánk van és nagyon jó kutya.Sétánál nem kell póráz és úgy is jön lábmellett és meg se lett rá tanítva.Nagyon jóságos kutyák bár lakásba nem ajánlanám mert amíg kicsi mindent szétrág...

2010. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
A labrador az egyetlen olyan kutya, aminek nincs az a jellegzetes "kutyaszaga". Rengeteg jót hallottam róla, családközpontú, halászkutya, rengeteg mozgást igényel, a goldi szintúgy (ráadásul az utóbbi nagyobbra nő). Lakásban egyiket se tartanám, de ha muszáj akkor inkább a labrador. :)
2010. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én erősen a labradort ajánlom. Nekem az van. Nemrég kaptam és nagyon ügyes, könnyen tanul. Bár elég játékos de imádnivaló :) És nagyon ragaszkodik a gazdihoz :)) Az egész család imádja ^^ Bár idegenekkel is elég közvetlen, de ha úgy van akkor ugat rendesen :)
2010. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

figyelmedbe ajánlom a retriever fajtamentőket ;)


www.retrieverhelp.hu

2010. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oké köszi
2010. jún. 30. 20:33
 10/13 anonim ***** válasza:
GOLDEN, sokkal-sokkal szebb, emberközpontúbb, kézben tarthatóbb!
2010. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!