Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor szokja meg a kutyám...

Mikor szokja meg a kutyám végre a hámot?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kutyám. Kis korától kezdve szoktattam a hámhoz,minden nap sétálunk,de amióta kicsit nagyobb lett,sosem engedi,hogy rátegyem a hámot. Mindig elszökik előlem és úgy kell zavargásznom,míg végre utolérem és ráteszem. Miután megvolt,már szalad a kapuhoz,tudja,hogy séta jön. Talán fél a hámtól? Hogyan érjem el,hogy odahívjam,és ráteszem a hámot,és mehetünk is?
2018. dec. 31. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem szereti mikor felteszek rá bármit, se hámot se nyakörvet, nem szereti a szűk helyeket, de nem lehetetlen küldetés:D én szoktam vele gyakorolni kis virsli karikákkal meg klikkerrel, hogy nem kell félnie:)
2018. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi kutyánk 5 éves, kicsi kora óta hámban sétál, megis hasonló akciokat produkál mint amit leírtál :D


Figyelni kell a kutyát, ha még kölyök nem lehet olyan sok ideje nálatok, majd kitapasztalod hogyan fejezi ki az érzelmeit. Nem biztos hogy fél, a mi tacsink is oda-vissza rohangál ha mondjuk hogy megyünk sétálni, de nem félelemből, imád kint lenni es szaladgálni. Ő inkább izgatott, amint rajta van a hám szalad is egyből az ajtóhoz. Ha szeret a kicsi kint lenni, és nem elbújik vagy kifejezetten azt látod rajta hogy fél, retteg, akkor nincs baj :)

2018. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! :) igen,én is virsli karikákkal bíztatom,de nagyon sunyi,odajön,elkapja és elrohan...kis időbe telik,míg ráteszem a hámot,remélem később már nem kell ekkora herce hurca :D de jó olvasni,hogy nem vagyok ezzel egyedül... :D
2018. dec. 31. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 10 éves, panelkutya, tehát egy nap többször is megyünk le mégis minden alkalomnál eljátssza ezt velem. Csak ő nem szaladgál össze vissza, hanem pörög körbe körbe , hogy csak egy suhanó karikát látni:D

Ő azért csinálja, mert örül:)

2018. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Istenem az milyen aranyos lehet 😍
2018. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!