Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S O S Ki fog tudni jönni...

S O S Ki fog tudni jönni onnan a kutyám?

Figyelt kérdés

A tacskó keverék kutyám bement a csűrbe ahol szagot fogott és bemászott a nagykörbálák közé. Egymás tetején vannak a bálák. Ott voltam egy félórát de semmi csak néha hallottam hogy rázza a fejét meghogy kapar.

Szerintetek kifog tudni majd onnan jönni? Nagyon aggódom érte!!

Kérlek olyanokat ne írjatok hogy így jártál meg hogy a te hibád mert tudom hogy az én hibám. Nem figyeltam rá jobban mint kellett volna



2018. dec. 31. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem már kijött volna, ha tud. Valakit kérj meg, hogy segítsen lebontani a halmot.
2018. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Kérj segítséget és tanácsot és mentsd meg a kutyádat.
2018. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld valamivel kihívni. Nem hiszem, hogy a bála szalma maga alá temetné és nem tudna kijönni. Régen nálunk macskák fialtak a közepébe és tyúkok is ott keltették a tojásaikat.
2018. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha szagot fogott és patkányzik akkor jó eséllyel azért nem jön ki onnan, mert próbálja elkapni őket. Nagypapám mesélte hogy ő egyszer a tacskó keverék kutyájával sétált az erdőben és a kutya berontott egy rókalyukba ahol igaz nem volt már bent róka, de érezte a szagukat, és órákat kellett várjon mire kijött a kutya csurom földesen, mert ásott. Ezek nagyon erős ösztönű kotorékebe, ha érzik a szagot órákat tudnak tölteni a kajtatásával. Ettől függetlenül nem azt mondom hogy nem lehet bajban a kutyád, ha esetleg tudsz segítséget kérni valahonnan, akkor mindenképp tedd meg, ugyanis hamarosan kezdődik a durrogtatás, és nehogy ha kijön ijedtében világgá szaladjon.
2018. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom mennyi volt az esélye de amikor visszamentem megnézni hogy ott van-e még és amikor belenéztem abba résen ahol bement pont akkor haladt volna át és akkor gyorsan (lehet neki fájt egy kicsit) de kihúztam onnan :)
2018. dec. 31. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha csapdába érzi magát ugyis fog valami hangjelet adni hogy segítséget kérjen.
2018. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor kihúztad? Rendben van! :)
2018. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Édes :))

Az enyém is tacskó keverék, egyszer métereken át túrta maga előtt a földet a vakondszag után fújtatva 😀 A vadászatért mindent! 😁

2018. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Legközelebb soha többet nem engedem oda.

Elsem tudom képzelni milett volna ha nemtudott kijönni volna és meghallotta volna a közelben tűzijátékokat.

2018. dec. 31. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!