Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek fajtatiszta (vagy...

Akinek fajtatiszta (vagy fajtajellegű) kutyája van és Royallal vagy Eukanubával etet, az a fajta szerinti vagy a sima méret szerinti változatot adja a kutyájának? Miért?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én a méret szerintit adtam (Eukanuba). Nem tudom, miért.
2019. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Fajta tàp volt, ameddig ki nem derült, hogy érzékeny a csirkére.

Specifikusan a fajta számára szükséges tápanyagok vannak benne, ami a jellemző betegségek elkerülése szempontjàból szerintem fontos. A másik, hogy a táp alakja is könnyebben rágható.

2019. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

A fajta táp csak egy marketing fogás. Kifizetsz egy rahedli pénzt egy nagyon szar ár-érték arányú tápért, mert azt hiszed, ha a kutyád fajtájának képe van rajta akkor nagyon tuti...

Intelligencia...


Összetevőket nézted már? És az árat? Mindkettő túlértékelt, közben meg alig van benne használható anyag.


Wildernessel etetek, mindig is ezzel etettem

2019. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően a Royal és Eukanuba fajtatápja "szemfényvesztés" kategóriába sorolandók. Minimális összetételi különbségek vannak csak és persze az ár ami több száz Ft-ot jelent kilónként. :(

De amúgy a legjobb ha más felé keresgélsz. Jobban jársz egy Brit Care, Acana, vagy Taste of The Wild tápcsaláddal. Hasonló árban sokkal jobb összetételt kapsz.

2019. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Eukanuba fajtatáp. Arról meg hogy túlértékelt sz..r az a véleményem hogy a brit most nagy sláger, a dokim anyit mondott rá szaját húzva hogy közepes kategória. Mindenki etessen azzal amivel jónak látja és megengedheti magának, amíg a kutya egészséges nagy baj nem lehet. Pár éve mindenki nagyon okos a tápok meg a kutyatartás terén és azonnal az inteligencia szinttel vannak elfoglalva ha nem adod fel az állásod a kutya miatt és nem veszel fel hitelt hogy mindenből a legjobbat vedd meg neki (eltúlozva). De megkérném az okosakat hogy menjenek el a nagyijukhoz (már akinek van) és kérdezze meg ano hogy volt Bodri tartva és etetve és milyen betegségei voltak.

Egyáltalán nem biztos hogy ezek a szuperprémium tápok olyan hűűű de fa..szák hosszútávon.

2019. jan. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Royal és az Eukanuba egy rakás szar.

Oké, hogy "már nem ugyanaz", de annó éríntettek voltak a kínai melnanin mérgezéses dologban...


A nagyanyák, vidéki emberek egy nagy része sajnos még mindig úgy tartják a kinti kutyájukat "bodrit" ahogyan nem szabadna és azzal etetik amivel nagyon nem kellene...

2019. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!