Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hemzsegnek a kóbor kutyák,...

Hemzsegnek a kóbor kutyák, gyepmester?

Figyelt kérdés
Ma kB 10-et láttam. Most itt fekszik a kapu előtt egy kölyök kutya mikor jövök haza, majdnem elutottem, gyepmesternek kell szólni?
2019. jan. 1. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

1es: Igen, állatkínzó vagy továbbra is.


Kérdező: a hozzád legközelebbi/helyi állatvédő szervezetnek! NEM sintérnek!

2019. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Vagy elviszed állatorvoshoz, mol kútra és beolvastatod a chipjét
2019. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyes válaszoló de egy nyomorék vagy hogy minden egyes kérdéshez kiírod hogy kiláncoltad és benyugtatóztad a kutyád, milyen büszke vagy rá, de jaj, te szegény, téged ítélnek el állatkínzónak...
2019. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Minden település közelében van olyan állatvédő szervezet, akit lehet értesíteni. Addig ott kell tartanod a kutyust, amíg megérkeznek egy chip olvasóval. Szinte minden Mol kúton van olvasó oda is el lehet vinni.

Rá kell szánni egy kis időt, de megéri, ha segítesz egy kutyán.

Ha megvan a gazdi, leordíthatod a fejét cserébe.

2019. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szilveszter után? Szerintem inkább elveszett mint kóbor kutyák. Próbáld beolvastatni a chipjüket, hogy megtalálják a gazdái.
2019. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!