Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti vagy kinti-benti kutyána...

Benti vagy kinti-benti kutyának hogyan tisztítjátok a mancsait séta után? Főleg ilyen lucsok időben.

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Törülköző - nedves törülköző - törülköző
2019. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Cipőt húzok a lábára!
2019. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak úgy jön le minden, ha megmosom a lábát. Na de azt meg úútálja.
2019. jan. 1. 23:01
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Spànielem van, akinek kb amancsa is szőrös, ezér kölyökkènt rá lett szoktatva, hogy egy játékbaba kádban megmossuk a mancsait csak. Ha erre nincs idő/lehetőség, akkor babatörlővel a nagyjàt letörölgetem, aztàn kifésülöm.
2019. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Golden retit rászoktattunk, hogy egy meleg vizes tálban mossuk a mancsait - egyesével beledugta, megmostuk, megtöröltük. Nagyon latyakos időben a pocakját nedves, majd száraz törülközövel töröltük át.

A pacsiadáshoz hasonló játék lett neki, napi rituálé, el is várta bejövetel után. Télen havas időben, mikor az ujjai közötti szőrbe fagyott a hó, különösen imádta. :)

2019. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld langyos vagy meleg (de nem forró!) vízzel, a hidegtől én is frászt kapnék.
2019. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nővérem kutyája nálunk van, egy szetter aki benti kutya... mindig ha kimegy langyos víz, lemosom, törölköző és mehet is a helyére.
2019. jan. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Kinti-benti kutyák. Mindegy, hogy milyen idő van, csak úgy jöhetnek be, ha megmostuk a talpukat. Én sem mászkálok kinti cipőben a szobákban. Kislavór, langyos víz, egyenként tappancsmosás, majd hastörlés. Kutyánként 2 perc.
2019. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de mi az a lavór? Ez valami falusi dolog? :D
2019. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tősgyökeres pesti vagyok, de a lavór nálunk is lavór, nem is tudom, van e más neve.

Mosótál esetleg? Egy manapság már inkább műanyag, nagyobb méretű tál. Nem vödör, annál laposabb. Lábáztatáshoz, vagy foltos ruha beáztatásához kiváló. :)

2019. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!