Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legjobb ár-érték...

Melyek a legjobb ár-érték arányú, magas hústartalmú konzervek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a színhús konzervek!

Azok nagyon jó minőségűek. De még így sem érdemes kizárólag konzervet etetni vele, mert a fogai tönkre mehetnek.


Én ezt adom: [link]

2019. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
A konzervek úgy ahogy vannak nem érik meg az árukat. Vagy szemét vagy magas hústartalmú. De akkor már miért nem húst adsz neki? Sokkal ocsóbb. Mondjuk én eleve száraztáp párti vagyok.
2019. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltál 1-es
2019. jan. 1. 23:24
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

2es: Azért nem színhúst ad neki, mert lusta!

Egyszerűbb kibontani és kib...aszni a kutya elé egy konzervet...


Persze nem kell mindenkinek Barfozni, de akkor legalább Orijen, Acana, Taste of the Wild minőségű táp és az mellé néha konzerv.

2019. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megköszönném ha normális válaszokat kapnék...
2019. jan. 2. 00:07
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
animonda, happy dog, premiere, real natur, almo nature .. pl
2019. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a színhús konzerveket mondanám.

Amit az első linkelt nagyon jó, még elfogadható ez is akár:

[link]


Esetleg még ami jó minőségű az a Carnilove konzervek:

[link]


Biztos van több is, de nekem ezekkel van tapasztalatom.

Egyébként száraztáppal etetek, de van amikor szükség van konzervre, olyankor meg csak minőségit adok.

2019. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

A legjobb ár/érték arányú talán az Animonda GranCarno és a Rocco classic.


[link]

[link]


Egyáltalán nem kell méregdrága színhús konzervet venni, mivel még a BARF szerint is kell a hús mellé belsőség és zöldség/gyümölcs is. Egy jó minőségű konzerv semmivel sem roszabb mint a száraztáp viszont minimum duplájaba kerül vele az etetés ezért csak konzervvel etetni hülyeség.

Idősebb vagy makacs-válogatós kutyánál alternatívaként szóba jöhet a közepes száraztáp pl brit premium + jó minőségű konzerv kombináció. Így nem olyan vészes az ára, és minden kutya szívesen eszi. Emellett jól jön az allergiás kutya kizárásos diétájához is. Más esetben inkább száraztáp vagy barf.

2019. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!