Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Állatbarátok" ne olvassák...

"Állatbarátok" ne olvassák tovább! Hét hetes Cane Corsomnak szeretném levágatni nemsokára a fülét, tud ajánlani nekem valaki jó szakembert Székesfehérvár - Mór - Bicske környékéről?

Figyelt kérdés
Nagy kamasz barátságos komondoromnak egy séta alkalmakor, egy idegbeteg schnauzer megtépte a fülét. A kutyám percek alatt fehérből vörössé vált, és én azt sem tudtam hol keressem a sebet a nagy szőrben. Nem szeretnék így járni még egyszer egy kutyával sem. Privát e-mailba válaszolj!
2010. jún. 28. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem hívd fel a környékbeli orvosokat! Az sokkal egyszerűbb mint hogy valahol valakinek a valakije mondta hogy így meg úgy. Ott megtudhatod az árat is, biztos ad képeket a régebbi kutyákról.
2010. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Ezért ne vágd le a fülét,erre pedig szakember NINCS!Max. olyat találsz aki levágja,de semmiképp sem rendesen...Ezért nagyon nagy hülyeség lenne levágni a fülét...Ilyen embernek nem kutya kell hanem golyó a fejébe!Ennyi erővel vágd le a saját füled,mert te is járhatsz így!
2010. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom , hogy nézz szét merre van jól felszerelt állatorvosi rendelő , és ott érdeklődj erről az orvosnál.Ne aggódj nem csak te csináltatod meg ezt , az orvosok is megcsinálják egy kis pénzért (bár azért nem mindegyik).Érdeklődj a helyi állatorvosoknál , de azért nézd meg hogy hol végezné el a műtétet.
2010. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Azt kívánom vágják le a te füledet is. (pedig nem vagyok egy nagy "állatbarát")
2010. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
ezt nem 7 hetesen, hanem pár naposan kéne, ha már ennyire hülye vagy már mind1
2010. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Tudod,mint segítettem volna,de ha már így kezded a mondtadod elég gusztustalan dolog!

De adok egy tanácsot,de nem miattad:

Menj el vele a doktorhoz!

2010. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Én nem vagyok állatbarát. De te sem. Akkor meg minek aggódsz? Ha nem tépik meg, nincs miért leágatni, ha meg megtépik, örülhetsz hogy volt füle, amit fogott rajta, különben nyakra ment volna.
2010. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Vidd el ahhoz az orvoshoz akihez jársz amúgy is.És kérdezz rá.Nem fogja leharapni a fejed.
2010. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
19:21 Legalább ne mondanál hülyeséget -.-" Az ideális kor 5-8 hetes kor.
2010. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Hívd fel a környékbeli állatorvosokat, akiknek megfelelően felszerelt a rendelő. Mi is így csináltuk,ill. fogjuk csinálni. Van aki megcsinálja, van aki nem, úgyhogy ezen ne aggódj.

19:21 mielőtt lehülyézel valakit, esetleg nézz annak utána, hogy te mennyire írsz hülyeségeket. Fület 12 hetes korig ideális vágatni. Pár naposan azért elég izgi lenne.

2010. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!