Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivaros kan kutyáink vannak,...

Ivaros kan kutyáink vannak, szobatiszták, de bent mindent jelölnek. Hogy szoktassuk le őket erről?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek, miért nem ivartalaníttatjátok őket?
2019. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ivartalanítsátok őket. Ez magadtól is eszedbe juthatott volna.
2019. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha jelölnek, akkor nem szobatiszták. Hogy mondhatsz ilyen hülyeséget, hogy szobatiszták, ha hugyozznak a lakásban?
2019. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Amikor jelölnek, pont akkor, nem később tiltani kell. Én kizártam a fürdőszobába 3 percre. 1x is elég volt. Igaz azonnal léptem, amint elkezdte ezt a nem kívánatos magatartást
2019. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Neveld őket jobban szobatisztaságra. Általában neveld őket és foglalkozz velük megfelelően.
2019. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Tiltás.

2. Ivartalanítás.

2019. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Ivartalanítás után is fognak jelölgetni, ha nem rendesen szobatiszták és nincsenek jól nevelve. Nem az a megoldás nevelési gondoknál.
2019. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Azt olvastam valahol, hogy ha azelőtt ivartalanítják, hogy ez a szokás kialakulna, akkor nem jelöl, de ezt csak olvastam, nem tudom, és a kérdésnél sem releváns, mert már megvan a probléma. Ettől az ivartalanítás még fontos lenne, ha nem tenyésztő a kérdező (tenyésztő meg gondolom nem ennyire tudatlan, hogy ilyet kérdezzen).
2019. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Ivartalanítás kell a betegségek ellen. És kell, hogy ha felelőtlen a gazda, ne legyen gond. De nevelési gondoknál nem sokat ér! Van olyan kutya, amelyiket kis kölyökként ivartalanították mégis jelölgetett. Majd mikor elkezdtek jól foglalkozni vele a gazdák, láss csodát, elmúlt! Sokan itt azt hiszik, az ivartalanítás a csoda, ami megold majd minden gondot.
2019. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!