Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hogyan lehet? (Férgesség)

Ez hogyan lehet? (Férgesség)

Figyelt kérdés
3,5 hónapos kutyámat november 10.-én féregtelenítettük, utána december 17.-én. Ma vittem újra orvoshoz minden rendben volt, azonban a hazaérkezésünkor a székletében legalább 4 centis kifejlett, de döglött férget találtam. Semmi jele nem volt a férgességnek, sem pete sem pici féreg egyáltalán nem volt a székletében, mivel még nem lehet vinni sétálni mindig megnézem. Felhívtam a dokit és vettem neki féreghajtót amit már beadtam neki. Hogy lehet ez? Azt értem, hogy mondjuk a cipőmből felvittem neki valamit és benyalta, de ha kevesebb mint 1 hónapja volt féreghajtva, akkor miért ilyen nagyon a férgek? Mikorra fog belőle teljesen kiürülni? Ha azok amik kijöttek döglöttek voltak, akkor a többi is az?
2019. jan. 3. 13:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyok*
2019. jan. 3. 13:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagyon gyorsan fejlődnek, 2 hét alatt kialakul a felnőtt forma. A féreghajtó csak a felnőtteket írtja ki, ezér ilyenkor 2 hét múpva megint meg kell ismételni a férgehajtót.
2019. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az van amit előttem írtak. A féreghajtó csak a kifejlett férgeket hajtja ki, ezért kell ismételni. Most adtál neki féreghajtót. Két hét múlva megint kapjon egyet, ha még akkor is ürül féreg, akkor két hét múlva megint egyet. A székletét állandóan figyeljétek.
2019. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó tökéletesen leírta a lényeget, nem is szaporítom a szót.
2019. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!