Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Game pit megfelelő szocializál...

Game pit megfelelő szocializálás mellett összeengedhető más kutyával?

Figyelt kérdés
Ha nagy hangsúlyt fektetek a szocializálására, akkor járhatunk kutyás közösségbe, kirándulásokra, kutyafuttatóba?

2019. jan. 3. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Ha nem is sokan, de szerencsére van pár ember, aki így tart pitet.
2019. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Megfelelő szocializálással és neveléssel minden kutya mehet közösségbe.
2019. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm.
2019. jan. 3. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

nem soha. baromság ez a minden nevelés kérdése.


szerinted mitől hívják gamnek?

2019. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Na, megjött az okos, nyilván lepontozta az értelmes válaszokat.

Mégegyszer elmondom, DE, nevelés kérdése. Ha kiismerted, megnevelted és szocializáltad a kutyád, akkor viheted közösségbe. Ha nemrég került hozzád, akkor én még nagyon felszínesen próbálkoznék, pl sétánál megnézném hogy kerítés mögötti kutyákkal hogy viselkedik, és ha nagyon agresszív akkor nem vinném kutyák közé (vagy ha igen, mindenképp pórázon). Ha agresszív más kutyákkal szemben, akkor vidd kiképzőhöz (azért nem kutyasulit mondtam, mert nem tudom más városokban egyedül vannak-e ott a kutyák, mert nálunk egyszerre van ott vagy 15 kutya és mindegyik egyszerre tanul, bár elég nehéz így mert aki tapasztalatlan kutyás az nem tudja tartani a tempót olyanokkal, akik évek óta oda járnak). Szóval röviden tömören: nem tudom mióta van nálad a kutya, de ha nem agresszív és meg van nevelve nyugodtan vidd közösségbe, ha viszont igen, akkor mindenképp tartsd pórázon és vidd kutyasuliba.

2019. jan. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nincs nálam. 3 hetes, Amerikából fog érkezni. Köszönöm a tanácsokat.
2019. jan. 11. 07:22
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem gondolkoztok ti.... Nyilván azért hívják gamenek mert olyan ideális.


2 hónap múlva meg jön a kérdés hogy mit kezdjen vele. Vagy kirakja.


Ezért nem kéne hozzá nem értő embereknek kutyát venniük, főleg nem ilyet

2019. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos még mindig sokan tagadják a fajta jellegzetességeit, ösztöneit. Hogy miért, nem tudom. Dacból talán...


Kutyákkal szemben Nem szocializálható fajta

2019. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!