Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 26 kilósan nagytestűnek számít?

26 kilósan nagytestűnek számít?

Figyelt kérdés

Március óta másik orvoshoz járunk, ahol sokkal alaposabbak (és jóval drágábbak).

Januárban lesz aktuális az oltás. Ma be is mentünk időpontot kérni. Mivel sajnos elég borsos árban dolgoznak párom rákérdezett a recepción, hogy mennyi az annyi oltás terén. Nem mondott olyan csúnya összeget, mint amire számítottunk, de mikor mondta, hogy nagytestű a kutyám akkor azért meglepődtem. Teljesen közepes testű, még soha sehol nem nevezték nagytestűnek. Keverék kutya, aki egésznap aktív szinte, és elég izmos (pedig nem gyúrunk vele, csak játszik szaladgál egésznap)

Marmagasságot nem is néztek, nem is kérdeztek soha, testsúly alapján mondta rá a recepciós.


2019. jan. 3. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Közepes testű, de egyébként nem tiszták az átmenetek, mert mindenki eltérően osztályozza.
2019. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem!A te kutyád közepes testű kutya a súlya alapján mivel vannak 1-2kilós de vannak 80kilósak is!Lehet hogy nem foglalkoznak ilyen nagy kutyákkal és azért mondta hogy nagy mert ilyen testű kutya nem jár hozzájuk!
2019. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26 kilós kutya még bőven közepes testű.
2019. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ha a kutyatápokat nézzük a legtöbben az van, hogy 10-25kg a medium 25-40 large és 40 fölött extra large vagy giant
2019. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez elég szubjektív, mindenki másképpen osztályozza. Nekem pl mivel csivaváim vannak, hozzájuk vagyok szokva, egyértelműen nagytestű. :D aki német dogot tart, lehet már más véleményen lenne :D
2019. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagytestű.

Kb. minden kutyás terméknél látni (féregtelenítő, táp, gyógyszer, stb.), hogy 25 kg-tól már nagynak számít.

2019. jan. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kölyökként kölyöktápot kellene kapnia.
2019. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez fajtafüggő.

Pl. egy agár magasabb mint egy németjuhász, de könnyebb. Mégis az agarat szokták nagy termetűnek mondani, a németjuhász pedig inkább középnagy.

2019. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!