Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasuliba te max milyen...

Kutyasuliba te max milyen messze vinnėd a kutyádat?

Figyelt kérdés

Ugye nem mindenkinek adatik meg, hogy van helyben esetleg a szomszedos varosban.

Te milyen messze hordanad a kutyát autóval, ha az nem megoldott tömegközlekedėssel?

Mondjuk heti 2 alkalommal 30km oda 30 km vissza? Esetleg 50 km is belefer?


2019. jan. 4. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm heti kétszer negyven km-t ment. Nekem szerencsém volt, mert 10 km-es körzetben volt jó suli, de én is bevállaltam volna 30-40 km-t.
2019. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi régen egy megyeszékhellyel odébb (90 km) jártunk vonattal, mert ott rokonszenves volt a suli rendszere és az oktatók közül is ismertem kettőt. Anyagilag azért nem volt probléma, mert csak jelképes összeget kértek, nekem pedig még volt diákigazolványom. De ismerek olyat, aki Heves megyéből hordta autóval Békéscsabára, mert ott talált olyan oktatót, aki értett ahhoz a fajtához és munkához.
2019. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is 45 km-re fogjuk vinni őket jövőhónaptól. Lett volna 15 km-re is, de a másik sokkal színvonalasabb.
2019. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. 20km-re voltunk a kutyasulitól. Olyan helyet kellett találnunk, ahol nem tanfolyam van, hanem lehet egy-egy alkalommal is vinni a kutyát, mert a munkabeosztásunk miatt nem tudtunk volna minden alkalommal részt venni a tanfolyamon. Szerencsére ez a suli közel volt. Autóval 25 perc kb. Meg voltunk elégedve az ovival és a sulival is.
2019. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35 km-re jártunk az előző kutyával, kocsival. Most a kicsivel járok ugyanahhoz az oktatóhoz, annyi különbséggel, hogy saját sulit nyitott tőlünk kb 500 méterre, így most csak átsétálunk.
2019. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
éveken keresztül utaztam a kutyámmal heti 1-2x másfél órát oda, másfelet vissza, kb 50-60 km lehetett, de mindig nagy volt a dugó.
2019. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Én akkor se mennék ha a szomszéd telken lenne.

De más helyében félóra autóútnál többet nem áldoznék rá

2019. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!