Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Royal Canint miért istenítik...

A Royal Canint miért istenítik olyan sokan? Akármelyik tápját nézem az első összetevője valamilyen gabona!

Figyelt kérdés

Egyet ki is másoltam:

Összetevők:

Rizs, szárított szárnyasfehérje, állati zsír, kukoricaglutén, hidrolizált állati fehérje, szárított répapép, növényi fehérje kivonat*, szójaolaj, árpa, gabona, gabonaliszt, ásványi anyagok, halolaj, frukto-oligoszacharidok (0,34%), élesztő kivonat (manno-oligoszacharid-forrás), borágóolaj, bársonyvirágliszt (lutein forrás), lignocellulózok,

* L.I.P.: Válogatott, könnyen emészthető, értékes fehérjék.


Minden % nélkül!

Ráadásul a hús is csak fehérjeként jelenik meg, van benne szójaolaj, lentebb a gabona meg sincs már nevezve.

Nekem ez egy szörnyű tápnak tűnik és 17 000 Ft 15 kilója!


Én Brit Premium by Nature-rel etetek, 45% csirke van benne, ez az első a felsorolásban, GMO és szójamentes, 15 kg 8400 Ft volt.



2019. jan. 4. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

Régen elvolt a kutya házi koszton, meg vágási nyesedéken, manapság meg az emberek túltolják a kutyaimádatot!


Amúgy mindbe ez van! A Britben is! TUDOM!!! :)

2019. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Mert a Royal Caninnak jó a marketingje. Sok laikus nem nézi meg az összetevőket, csak simán elhiszi amo az elejére van írva vagy amit bemondanak a reklámban. Ha valaki meg is nézi az összetevőket, de azt sem tudja, hogy minek kellene vagy nem kellene ott szerepelnie, akkor sincs előrébb.

Tudatlanság miatt istenítik annyira.


Elmondanám kedves első, hogy nem, a Britnek nem ezek az összetevői, nem full gabona az egész.

És hagyjuk már ezt a régen eléltek moslékon dolgot. Ma már minden fejlődik, ahogy egyre több dolgot tudunk meg.

Persze, ha az orvostudomány fejlődik, akkor senki nem mondja, hogy bezzeg régen. Mert bezzeg régen egy náthában is meghalhattak az emberek. Szóval szerintem, ha nincs értelmes gondolatod, akkor ne írj semmit.

2019. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Mert a Royal Canin volt az első igazán nagy márka mely rájött arra, hogy a marketing, a kiállítások és a tenyésztők támogatása mennyire jót tesz majd az üzletnek. Emellett az állatorvosoknál is nagy a befolyásuk, így ők is az esetek 70%-ban a Royalt ajánlják mint kiváló tápot, ja és nála is meg lehet venni! Ez a lényeg!

Szuper marketing. Az utóbbi időben ahogy a tudatos vásárlás egyre elterjedtebb úgy szorul majd ki szépen lassan a piacról. Ma már a tudatos és okos állattartó nem vesz Royalt mert nem elolvassa az összetevőket. Sok emberbe botlok akik Royallal kezdtek az állatorvos/tenyésztő tanácsára, de miután elolvasták a táp összetételét keresnek mást.

Szépen lassan a Royal is felismeri, hogy ha nem akarják elveszíteni a vevőiket akkor újítaniuk kell. Jelentettek meg a piacon bárányfehérjés tápot és van 1-2 régebbi tápjuk melyeknek az összetételét "megreformálták". Árban is kezdenek visszahúzódni. A sima Maxi tápjukhoz már 1000 Ft/kg árban is hozzá lehet jutni. Ami még így is sok a beltartalmat tekintve de már haladás a 1200-1300 Ft/kg-os árat tekintve. Egyszerűen muszáj lesz változtatniuk, különben 10 éven belül csak a gyógytáp piacon maradnak fent.


Azonban el kell választani a gyógytápokat a sima junior/puppy/Adult/Senior tápoktól. A Royalg csak nem is egy helyen gyártja őket. Ha a kutyának valamiért gyógy táp kell lehet bízni a Royalban.

2019. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Hát egyáltalán nincs igazad 1-es!

Honnan tudod? Talán dolgoztál mindkét gyárban, ahol gyártják a 2 tápot?

A kutya egy élőlény, aki ki van szolgáltatva az embernek.Azt eszik amit kap, mivel fogságban él.Hogy gondolod, az ember miért felsőbbrendű élőlény?Mert van esze, és ésszel elpusztítja a világot?

Az állatok ugyanúgy megérdemlik a jó létet, mint az ember.Sőt, jó néhány embernél még jobban.

Amikor te zabálod a finom ételeket, eszedbe jut amit írtál ide?Ne tartson állatot, aki nem tudja neki megadni, amit szeret.Ilyen egyszerű.Amúgy meg aki elkényezteti az állatát,szíve-joga.Kinek mi köze hozzá?

Majd ha én tőled vagy mástól kéregetek pénzt a kutyáim eltartására, akkor lehetne véleményt mondani, de amiért megdolgozok pénzt arra költöm amire akarom.Arra akiket szeretek.

Kérdező, a Brit Prémium tényleg sokkal jobb.Még a Brit Care is ott van árban, mint a Royal.

Amúgy én hússal etetek, mert sok kutyám van, de kapnak jó fajta tápot is.

2019. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!