Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki etet itt royal canin...

Ki etet itt royal canin táppal és melyik változatot adja? milyen kutya (fajta, méret, kor)?

Figyelt kérdés
tapasztalat alapján mit tudsz elmondani róla?
2019. jan. 4. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem etetek, de itt mindenki rosszat ír róla.Majd meglátod.
2019. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Kölyökként adtam a pitemnek. Szerintem kidobott pénz volt. Vannak jó (jobb) minőségű tápok olcsóbban is.

Agyonmarketingelt drága táp szerintem.


Felnőttként Brit Premiumot eszik, harmad ára van a Royalhoz képest, és semmi különbség.

2019. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kutyám nem ette meg a Royalt. (Yorkie)

Happy Dog márkájú tápot kap, abból az Africát. Ezt szereti.

2019. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Royalnak kb csak a gyógytápjai érik meg, egyéb esetben ezen az áron jobb minőséget is kapsz.
2019. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Cicánk van, Royal Canin Renal (vesekímélő) száraztápot kap. Ezt nagyon szereti, de a többit, sem a száraztápokat, sem az alutasakosat nem eszi meg. Ezt a vesekímélőt valami okból nagyon szeretik a macskák, a szomszédoké kimondottan emiatt szokott átjönni hozzánk. Ezt a tápot csak állatpatikában vagy állatorvosnál lehet beszerezni.
2019. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Egyik staffim sem ette meg, amikor ismerősünk adott kb. 1 kilót, próbaképp. Ahogy elolvastam az összetételét, nem is csodálkoztam. Baromfitápnak jó.

Én Brit Care-rel etetek, ennél drágábbat venni felesleges.

2019. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Az RC-nek a starter és a sport tápja, ami nagyon jó. A sport tápja magasan a legerősebb a piacon.
2019. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem eszi meg sem a kutya sem a macska. Josera-val etetek, mindegyik szereti.
2019. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!