Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik nap hús, másik nap táp?

Egyik nap hús, másik nap táp?

Figyelt kérdés
Azt mondják, nem jó együtt adni a kettőt, legalább egy nap eltérésnek kell lennie a két etetés között. Ha én egy nap 1x etetem a kutyámat, akkor adhatom felváltva? Egy nagyon vitaminos tápot kap, viszont munkakutya lévén nem elég "erős" neki, amúgy betongyomra van, sose volt semmi baja ilyen téren semmitől, csak sok energiára van szüksége.
2019. jan. 4. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A csak hús opció nem működik? Az a legjobb.
2019. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hús a legjobb a kutyáknak.Én hússal etetem őket, de tartok otthon jó fajta tápot is, és heti 1-2-szer azt kapnak enni,mivel abban vitaminok is vannak, meg zöldség.De főzök is nekik, hús+zöldség+rizs
2019. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, ahogy a 2. is írja, kellenek a vitaminok, nem tudnék olyat adni, ami a tápban van.
2019. jan. 4. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért most meg fognak kövezni. De ha a kutyád gyomra bírja akkor nyugodtan lehet adni keverve is a kettőt.
2019. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Más az emésztési idő. Hosszú távon nem tesz jót
2019. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj a különböző emésztési idővel?
2019. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!