Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti télen hidegben, hóban is...

Ti télen hidegben, hóban is viszitek tobb oras setara a kutyakat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, akkor is megvan a 3 órás séta (napi egy séta van, kertes házban élünk, de benti). Én jól beöltözök, meg imádja a havaz és a hideget, pedig nincs különösebben nagy szőre.
2019. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ő meg imádja a havat*
2019. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én kutyaim is szeretik a havat de félek, hogy lefagy a lábuk.
2019. jan. 4. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnek még nem fagyott le ;)
2019. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze főleg hogy kinti kutya és imádja a havat, ha már 15-20fok van hamar melege lesz. Inkább hűvösebb vagy hideg időbe kirándulunk többet. Mancsápolót tartok itthon ha esetleg be kell kenni neki pl ha sóznak.
2019. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez honnan jött, hogy lefagy a lábuk? Te találtad ki? Vagy más terjeszti a butaságokat?
2019. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Enyémnek tényleg lefagy a lába... annyira hogy nem bír menni. Hóban muszáj neki a gumi cipő, különben nem bírja fél óráig sem. Télen max fél órát sétálunk egyszerre. Csivava mixem van.
2019. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan alkatú, szőrű és méretű, hogy ilyenkor talán még jobban is élvezi, mint nyáron a melegben. Úgy hogy igen. Én előbb kezdek el fázni aláöltözetben is, mint ő. A felsózott részekkel viszont vigyázok, az kimarhatja a talpát.
2019. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Imádja a havat és nem fázik pedig rövid szőrű... persze én egy séta alatt nem kizárólag sétáltatom a kutyát, elég sokat mozog pluszban.
2019. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint értem, hogy lefagy a lába.

Van amikor én is rendesen felöltözök és még is fázok. Ő meg kb “ mezitlab” szaladgal 2 orat a hóban, nem fázik neki?

Amugy egy vizslarol van szó, meg egy keverkeről, de mind a kettő röviddzorü.

2019. jan. 5. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!