Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől szeretheti ennyire a...

Mitől szeretheti ennyire a zsebkendőt?

Figyelt kérdés
A kutyám meg van veszve a használt zsebkendőkért. Még a zsebeimből, táskámból is képes kiszedni, amikor benne felejtem hazaérkezés után. Mindig kidobálom, de elvétve megesik, hogy talál egy-egy ott felejtett darabot és szó szerint megeszi. Mindent képes széttépni és megenni, amin valamilyen testnedv van, például izzadt zoknit is csócsált már, de alsóruházatot is lopott már a szennyeskosárból, azóta teljesen elzárva tartjuk ezeket a dolgokat előle, ki lett tiltva a fürdőből is. Nagyon undorítónak tartom és nem tudom mi ízlik neki ennyire benne. Tudom, fura kérdés és elég ciki, de megesz a kíváncsiság, hogy mi az oka ennek.

2019. jan. 4. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem is csinalja, most lesz fel eves. A zsebkendoket nem, de a zokni, alsonemu, intim betet, minden megy nalunk is :) ha kolyok akkor le lehet szoktatni, de ha felnott akkor valami nagyon tetszik neki szagilag.(mar ha erted) :D
2019. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nem voltak ilyen gondok, mindig is a játékokra izgult szerencsére. A gond csak az, hogy azok viszont általában 1 napig épek, addig csócsálja őket amíg ki nem rágja belőle a sípot, vagy plüss esetén szó szerint ki nem belezi :D Ha visszateszed, elölről kezdi, ha bevarrod új helyet rág ki :D És a vicces, hogy tudja hogy rosszat csinál, eldugja és ha észreveszed akkor szomorúan néz :)


Amúgy [link] van egy jó bekezdés ami nekünk is segített, hogyan ne tegyen tönkre dolgokat illetve hogyan lehet bizonyos dolgokra megnevelni. :)

2019. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok :D

#2 nekunk a jatekok epsegevel nincs gondunk :) mondjuk attol is fugg milyen fajta. Mert ha egy bernathegyi akkor tenyleg mindent szettep, de az en kicsi bolognaim labdaba se rug :))

2019. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Áh dehogy, egy 5 éves törpetacsiról van szó :D De azt olvastam eléggé kitartóak ezen a téren. Kedvence az a műanyag kacsa vagy tyúk utánzat, ami nagyobb mint ő maga, fogja a szájában és húzza maga után a földön :D Van hogy kirágja a lábát, de elsőnek mindig a csipogóra megy :D Bár vannak kedvencei, amikre vigyáz, és néha néha veszi elő csak őket
2019. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat akkor a tied meg kisebb is mint az enyem :D ez csak az ajtofelfat es az agy labat teszi tonkre :D
2019. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!