Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is szokott böfögni?

A ti kutyátok is szokott böfögni?

Figyelt kérdés
A kérdést nem viccnek szántam, komolyan érdekel. Az enyém szokott és kíváncsi vagyok hogy ez normális-e.
2019. jan. 5. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

A miénk is szokott, általában bele az arcomba, simogatás közepén.

Az anyja is ugyanezt csinálta mindig, mesélte, akitől hoztuk. :) Úgyhogy szerintem normális.

2019. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen szokott.
2019. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Büdösebbet böfög mint amilyet kakil xD

Amúgy csuklani is minden nap szokott

2019. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szokott. A múltkor az állatorvosnál a váróban böfögött be egy akkorát, hogy egy kisfiú már kérdezte az apukáját,hogy "ez ki volt?":D
2019. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy! Néha szokott böfögni a kutyánk és mestere annak, hogy a legkellemetlenebb helyzetben tegye. Böfögött már arcon rendőrt és jegyvizsgálót is ;).
2019. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális, az enyémnek is szokása volt vacsora után köszönetképpen az arcomba böfögni. Időnként röfögött is, gyanítom, hogy belepiszkált egy malac a családfájába annak idején :)
2019. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kutyám evés után mindig jön a "köszönöm jól laktam" simiért, és fél percen belül mindig büfög egyet :D mint a kisgyerekek, mikor esznek és meg kell büfiztetni őket :)
2019. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Az enyém tegnap böfögött egy olyan büdöset amit egyikőtök is írt, és igen, simogatás közben az arcomba :D

2019. jan. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!