Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudok mintákat szerezni...

Honnan tudok mintákat szerezni különböző tápokból? (+még egy kérdés)

Figyelt kérdés
A másik kérdésem pedig az lenne, hogy melyik táp jobb, az Acana Adult Dog, vagy az Acana Sport & Agility?
2010. jún. 28. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
boltba...
2010. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bémégy a bótba oszt' veszel....tudod, abból kérek szépen 20 dekát, meg abból is....
2010. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Acanából van 400grammos kiszerelés is, így az felér egy mintával. Sport&Agility értelemszerűen nagy aktivitású kutyáknak való, az adult pedig a normál aktivitású kutyáknak.
2010. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az oldalon egyszer láttam egy linket, ahonnan lehetett rendelni mintákat. Sajnos nem találom.

Nálunk meg nem lehet kimérve venni, a legkisebb amit itt lehet venni, az 2kg. Ennyit meg nem fogok megvenni, mert lehet hogy nem is eszik meg.

2010. jún. 28. 22:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 28. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre hogy melyik a jobb táp, erre az acana.hu-n a fórum oldalon tudnak Neked nagyon hasznos infót adni, ha leírod milyen kutyus, milyen cél stb-ről van szó. Szóval szerintem keresd fel őket, Ők segítenek. Mintacsomagja pedig nincs az acanának, csak úgy tudod megkostóltatni, hogy a legkisebb kiszerelést veszed/rendeled meg: az pedig 400 gramm.
2010. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Találtam a városban olyan boltot, ahol adják kimérve.

+ Adtak mintát is..100gramm.

Én meg vettem 300gramm sport & agilityt meg 300gramm adult dogot...

2010. jún. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!