Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek ritkább, drága kutyusa...

Akinek ritkább, drága kutyusa van, ti nem féltek, hogy ellopják?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vigyázunk rá mint a két szemünkre, és szerencsére egy jobb környéken élünk, szóval nem.
2019. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem félek tőle. Amikor hoztuk a tenyésztőtől, akkor kis hógolyó volt a 12 kilójával, akkor azért megfordult a fejemben, hogy olyan cuki, lehet, hogy valaki bejön érte és elviszi. Ekkor jobban vigyáztunk rá, egy ideiglenes kerítést tettünk a kaputól 5 méterre, hogy az utcáról ne lássák őt illetve éjszaka bent volt.

A kapunk, illetve a kerítés atom biztos, a kutya nem tud kimenni.

Azóta már 7 hónapos és 45 kiló, nem hinném, hogy bárki bejönne érte az udvarba, így most már nem félek ilyesmitől.

2019. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően benti kutyus, csak felügyelettel van kertben :) Mellesleg kan, így az ivartalansága eléggé látszódik. Bàr a mi környékünk sem problémás, azért történt már olyan, hogy idősebb szukát kiemeltek a kerítésen.
2019. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek ugyan nem ritka, vagy nagyon drága fajtájúak, de amíg kicsik voltak, addig nagyon féltettem őket. Alapvetően kint vannak napközben és csak este, a séta és vacsora után jönnek be. Minden nap úgy mentem haza, hogy alig vártam, hogy meglássam a kis buksit a kapuban. Egyszer volt egy mérgezéses eset hozzánk elég közel. Akkor nagyon megijedtünk és egy hét múlva körbe volt kamerázva a ház. Bárhonnan rájuk tudok nézni azóta.

Ivartalan kutyák, így más számára értéktelenek. Inkább a mérgezéstől féltettem őket.

2019. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A miènk nem annyira elterjedt fajta. Itt a környèken talán 2 3 db van belőlük. Keritès atombiztos, de felügyelet nèlkül nem hagyjuk mèg kint, pedig imád az udvaron lenni, pláne ha hó van. 9 hetesen 11,5 kg, szóval hamar megnő, akkor már nem fogok fèlni attól hogy ellopják:)
2019. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ritka kutyáim vannak, de olyanok amelyeket nagyon szeretnek ellopni. 2 amstaff és egy jack russel. Bent kutyák, kint akkor vannak, ha a fél szemünket rajtuk tudjuk tartani (persze ez azért némileg nehéz 3 kutyával)

Mint minden normális ember, pórázon sétáltatjuk őket, nem hagyjuk autóban, bolt előtt stb.

2019. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánkat a hozzáértők kivételével általában keveréknek nézik, ráadásul nagyobb darab, úgyhogy jobban féltem a mérgezéstől, mint attól hogy ellopják. Ettől még - mivel barátkozós kölyök - nem hagynám mondjuk kikötve a bolt előtt, amíg vásárolok.
2019. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!