Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legidegesitobb dolog...

Mi a legidegesitobb dolog amit a kutyád szokott csinálni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nyalja magát. Szegény allergiás, úgyhogy nem tehet róla de iszonyat idegesítő hangja van.
2019. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Regen a kutyam megette a szarjat.

Undorito volt, kapott is ra gyogyszert.

2019. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Hiperaktív. Nem fajtájából adódó, hanem úgy mint pl egy gyerek. Nagyon sok energiát leszív az emberből
2019. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Az egyik kutyám mániákusan gyűlöli a körömvágást. Idős kutyus, kis testű és benti, korából adódóan már nem mozog annyit így gyakrabban kell mostanában csinálni. Kb meg akarja ölni az embert, annyira utálja. :D Én szoktam nyírni, a körömvágás után pedig bizalmatlan amikor a lábát nyírom, látom a szemén hogy "hozzá ne érj a körmömhöz ugyenemvágodleakörmömet".
2019. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

1.Ha egy kicsit is kevesebbet vagyok vele mindent szétharap.

2.A mindennapos sétánál alig bírom rárakni a pórázt,annyira örül ilyenkor.Ugrál futkároz stb.

Nagyjából ennyi :)

2019. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

1. Reggel fél hat körül már nyüszít és ugat a kajáért.

2. Amint közelítek a pórázzal lefekszik a hátára és alig tudom rátenni a nyakörvet.

2019. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
6%

Az, hogy hülye. Tudom, én is.

Ugatja az utcán az embert, futkos mint a hülye a kapunál, odamegyek, ugyanazt csinálom, a kutya visszajön a teraszra és csendben nézi, hogy mit csinálok. Ha visszamegyek a teraszra, a kutya visszamegy a kapuhoz ugatni és oda vissza rohangálni.

Imádja a szomszédot, állandóan ott van, ha esik, ha fúj. Ha kint vagyunk, hátra nem lehetne zavarani, hiába hallja a hangot, de ha bemegyünk, még be sem csuktuk az ajtót, már hátul van.

Kiadod elé a kaját, messziről beleszagol, oda sem megy, de ha beviszed az üres tányérját, hogy hozzál bele kaját, szinte lever a lábadról, nehogy már elvidd a tányért. Ha visszarakod üresen, akkor megint bele sem szagol.

Itt utáltam meg a kutyákat, anyámék miatt eltűrőm (megtűrjük egymást), meg néha játszok vele, de nekem annyira kellett mint púp a hátamra.

2019. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Màniákus macska szeretgető. Minden macskàt meg akar nyalogatni. Mindet. De tényleg.
2019. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

ha póráz nélkül sétálunk és nem kapcsolok időben, odaszalad idegen kutyákhoz és nem tudom elhívni.

ja és amúgy meg A3-as agilityben és tele van a szekrény teteje az érmeivel meg a kupáival.... tehát elég sokat foglalkoztam vele...

2019. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Az utóbbi időben rászokott, hogy pontban hajnali 2 óra 10 perckor (komolyan, percre pontosan) felkelt, hogy engedjem ki pisilni. Aztán hajnali 5 körül is felkelt, hogy ki akar menni pisilni.

Nekem most ez viszi a prímet.


Illetve hajlamos alkalmi süketet játszani. És mikor ezt a verseny kellős közepén teszi, az több, mint bosszantó.


Ezek ellenére is imádom, az alkalmi süketséget meg vállaltam a fajtával (schnauzer) :D .

2019. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!