Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez egészséges? (a...

Szerintetek ez egészséges? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Kutyámon ma azt vettem észre, hogy hirtelen nagyon kövér lett. Tegnap még csont sovány volt mint eddig mert soha nem akar enni cak mindig egy keveset, próbáltam többféle kaját egyik se kell neki. De nem is a lényeg, hanem, hogy tegnap még nagyon vékony volt ma meg mikor reggel mentem le etetni az állatokat észrevettem, hogy a kutyának akkora gömb lett a teste mint egy kosárlabda. meg fogtam megtapogattam nagyon kemény, nagyon feszes. Nem tudom milehet vele segítséget kérek, hoyg vigyem e állatorvoshoz vagy ne vagy valami értelmes mondat, hogy mi lelte szerencsétlent.

(CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!!!)



2019. jan. 6. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen doki.
2019. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Nem "kövér" lett, hanem valami iszonyú baj van a hasüregében (pl. gyomorcsavar, amitől kitelik gázzal a szerencsétlen)! És már reggel óra "aszalod"??? Él még egyáltalán? AZONNAL ORVOSHOZ VELE!
2019. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök provokatív kérdés, csont sovány kutya amivel nem foglalkozol hogy változtass rajta, majd reggelre kerekre puffad, és most jut eszedbe megkérdezni hogy mit kezdj vele, de külön kiemeled kiabálva hogy csak normális válaszokat!! Eszem megáll. :D


De ha a kis agyacskáddal nem fogtad volna még fel a helyzet súlyosságát és nem provokatív kamu az egész, akkor ügyeletre mész vele, nem holnap, nem holnapután, hanem most azonnal.


A kifogásokat mint "10000% km-re nincs orvos, nincs autó, nincs pénz, nem engedik a szüleid" meg már ezerszer hallottuk.

2019. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a beküldött válaszokat azonnal viszem a közeli állat klinikára.....
2019. jan. 6. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tennél, ha veled történne ugyanez???? Rogannál orvoshoz, vagy feltennél egy kérdést itt?
2019. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet bekajálta valamelyik állatot. Pl baromfi.
2019. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen kutyus? Majd írj mi volt :)
2019. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!