Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel enyhítsem a fájdalmamat?

Mivel enyhítsem a fájdalmamat?

Figyelt kérdés
Az én Drága Kiskutyám tegnap éjjel elhunyt:(. Nagyon hiányzik! Szívbeteg volt.... Tegnap még utoljára pusziltam meg. Hogy enyhítsem a fájdalmamat? Velünk él a lánya,és a férje is. Ők most mire gondolhatnak? Megérezhették? Velük mit csináljuk? ( mármint vígasztaljuk őket )
2010. jún. 29. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmiképeen ne rakd el a cuccait, had érezzék mégh a szagát, és neked is könnyebb lesz. megborzongtam , nekem is van egy drága kiskutyám, nagyon szenvedek a gondolattol hogy meghalhat pedig még csak 4 éves, de tavaly el kellett altatnunk egy idösebb kutyát aki szivbeteg volt, az én kicsi kutyám sokáig kereste, söt ha most meghallja a hangját egy felvételröl akkor sir, és rohan a kapuhoz..

tudom nem nagy segitség de gondolj arra hogy nem szenved tovább, és hogy eddig is szeretetben és családban volt, sajnos ez az élet rendje. az apukát meg gyerekét péedig szeretgesd, nekik ugyis jo sokáig hiányozni fog,m keresni fogják, ezzel nem tudsz mit csinálni sajnos.

2010. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, csak annyira sajnálom őket is:( Jesszus mit érezhetnek?? Az apának már 7 éve volt a társa.... Sajnálom a kutyidat:(
2010. jún. 29. 08:04
 3/12 anonim ***** válasza:
A többi kutya elfelejti kb 1hét alatt , neked meg kitartás.
2010. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Komolyan? Hát amit az előző is írt... Meg már 7 éve társak voltak, és mindez 1 hét alatt elveszne?
2010. jún. 29. 08:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Pontosan! Nagyon gyorsan túlteszik magukat! Nem láttad a "farkasemberes" sorozatot? Mikor a nő elköltözött, a farkasok is hívták, vonyítottak. Már nem emlékszem, hogy pontosan hány napot mondott a koma, de a lényeg az volt, hogy néhány napig még visszavárják, de ha nem kerül elő, akkor továbblépnek.
2010. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azta
2010. jún. 29. 08:50
 7/12 anonim ***** válasza:
A kutyáknak nem jó a hosszútávú memóriájuk , ezért van az is mikor elhozol egy kölyköt az alomból , pár napig sír utánnuk , de utánna elfelejti a doglot és befelyezi.
2010. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nemrég én is gyászoltam. Égess gyertyát, segíti a búcsúzást, tényleg. Ahogy nézed a felfele szálló lángot, az megnyugtatja a lelked. Viszont arra is ügyelj, hogy most felborul a falkádban a rend egy kicsit. Ha gyengének mutatod magad, akkor könnyen lehet, hogy a másik két kutya a megváltozott helyzetben át akarja rendezni a hierarchikus viszonyaitokat, és a mostani lelkiállapotodban gondolom nem hiányzik még két verekedős kutya kezelése. A kutyák előtt legalábbi erősnek kell lenned és sajnos egy kicsit szigorúbbnak is átlagosnál, mert meg kell nekik mutatnod, hogy nincs káosz, nem kell cselekedniük, uralod a helyzetet.


A babusgatás - bár neked nagyon jól esne - valószínűleg többet ártana, mint használna. Igyekezz, erősnek kell lenned, a falkádnak most van rád szüksége.

2010. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, igen gyújtunk gyertyát este neki, és rakunk a sírjára virágot. Részvétem utolsó:(
2010. jún. 29. 09:41
 10/12 Akiteki ***** válasza:

Az én két öreg kutyám 14 évig élt együtt.

Mikor az egyik elment, a másik egy hétig minden nap odament, ahol utoljára látta a házában. Utána körbejárta a kertet, benézett minden bokor alá, majd visszament a házba és befeküdt. Azt hittem, megy mindjárt utána.

Aztán egy hét múlva kezdett játszani a kölykökkel.

Részvétem.

2010. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!