Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom nem megy be az...

A kutyusom nem megy be az ólba, nem fog megfagyni?

Figyelt kérdés
Nagytestű, hosszúszőrű keverék. Van egy szuper, szigetelt ólja. Sokat fekszik benne. De par napja folyamatosan az ól előtt alszik. Tudom, hogy ő nem egy ember, de nem tudom elképzelni, hogy nem fázik és félek, hogy megfagy. Bejonni a házba csak kis időkre szokott, inkább azért mert mi is itt vagyunk, amúgy inkább kint Szeret lenni. Volt, amikor forró vizes palackkal futottem az olat neki, de általában kiszedte pedig figyeltem, hogy ne egesse meg.
2019. jan. 8. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Mi van alatta? Nem nedves esetleg?
2019. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Estére engedjétek be a lakásba. Különben lehet azért nem megy be, mert túl meleget csinálsz neki a forró palackokkal.
2019. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen időben kevésbé valószínű ugyan, de nem lehet, hogy más lakója (pl. bolha) is van az ólnak? A forró vizes palackot bebugyolálhatod egy rongyba, így lassabban adja le a meleget és akkor sem égeti meg, ha a kutya véletlenül hozzáér.
2019. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond vele,ha nem megy be a házikóba.Esetleg érdemes megnézni,hogy nincs-e valami zavaró tényező,de ha nincs én nem aggódnék😊
2019. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi nagytestű és hosszúszőrű kutyán se ment be sosem az ólba. De olyan fajta volt, ami igazán ebben a hideg időben érezte jól magát. Olyan aljszőrzete volt, hogy nem tudott átázni és jól szigetelt.
2019. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!