Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom ma kevesebbet...

A kutyusom ma kevesebbet kakilt, mint szokott. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Tegnap délután szedtem össze a kakáját, akkor még normális mennyiség volt. Ma viszont csak pár kisebb darabot találtam. Az udvaron végzi a dolgát, általában egy helyre, most a hó is ráesett, lehet csak én nem látom mert beleolvadt a földbe. De ha tényleg kevesebbet kakilt, mint amennyit szokott, akkor kell aggódnom egy nap miatt? Ugyan azt a tápot kapta, mint amit mindig
2019. jan. 8. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Beöntést neki!
2019. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden apróságot túlaggódni. Az ember sem egyforma méretűeket termel minden nap, sőt még az is belefér, hogy 1-2 nap kimarad.
2019. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Az íze változott?
2019. jan. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... én is aggódós vagyok, de ezt nagyon túltoltad.
2019. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj nincs semmi baja. Vannak napok, hogy kevesebb a végtermék. Sőt, ahogy írták ha 1 nap kimarad sincs semmi baj. Főleg, ha a kutya ugyanúgy viselkedik. Nálunk is kisebb nagyobb csomagokat alkotnak, ez természetes.
2019. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Miért van az, hogyha valaki kiír vagy megkérdez apróságokat, azért leszólják, de azért is beszólnak neki, ha nem egyből ír ki dolgokat, és miért nem kérdezte meg korábban??? Hogy is van ez?


Amúgy utolsó jól mondta, nem kell aggódni :) Állaga változott?

2019. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tényleg betegesen aggódok az allataimért, és csak örülök az olyan válaszoknak, amiket kaptam, így legalább eszhezterek, mert azért itt ha egy pici esélye is van annak,hogy baj van általában azt írják, hogy irány a doki.

Egyébként ma már normalis mennyiseget kakalt a kutyusom és az állaga is rendben van szóval tényleg nincsen semmi baj hála istennek!

Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 10. 03:03
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

Örülök hogy minden rendben :)


Gyerünk lepontozni ezt a választ is :D

2019. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!