Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves németjuhászom nem tud...

13 éves németjuhászom nem tud felállni. Mi lesz így vele?

Figyelt kérdés
A 2 hátsó lábára nem tud ráállni. Már nyáron is volt egyszer ilyen de akkor 2-3 nap múlva felállt.
2019. jan. 9. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Nyáron látta orvos?

Általában vagy gerinc, vagy csípő problémája lehet. Ennyi idősen már kopnak az ízületek, fájdalmasan.

Volt-e dp, gerinc röntgenje valaha a kutyádnak?

2019. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Most 1 hónapja volt ilyen probléma a családban idős kutyával, mint kiderült több gerincsérve van.

Kapott gyógyszereket és szalad!

Ide vitték:

[link]

ezen belül dr.Muka Péter:

[link] orvosaink/muka-peter-pal

2019. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Én is pont a Profivetet és Muka doktort akartam ajánlani, pedig mi 140 km-ről vittük oda a kutyánkat. Akkor volt 12 éves, most 14 és szépen rendben van. Csak akkor kell lemondani a kutyusról, ha a doktor úr azt mondja, mert ő a végsőkig elmegy.
2019. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Altatás.
2019. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk 12 évesen jelentkezett először ez a probléma. A dokink akkor még lábra tudta állítani, és kezelés mellett egy évet kapott még szegény, de épp 13 évesen kellett elaltatni:( Utánajártunk, rajta már nem tudtak segíteni:(

Mondjuk ez 15 évvel ezelőtt volt, azóta biztos fejlődött ez a terület is. ALAPOSAN nézz utána a jelenlegi lehetőségeknek.

2019. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
13 éves kutya, valaki leirta, hogy altatás ami a legreálisabb, le lett pontozva, mások meg egy szekérnyi pénzt áldoznának rá és van hátra max 1-2 éve, gratula
2019. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

6-os egy kutyának 2 èv kb anyi mint egy embernek 10.

Ha majd a te mamád vagy anyukád 65-70 èves lesz, ès nehezen tud majd járni, te is inkább majd elaltatod őt, mint hogy éljen még 10 évet?

2019. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

ma 12:45

Tudod, nagyon sok gazda szekérnyi pénzt is áldozna arra, hogy 1-2 évet még élhessen a kutyája.

Te nem tartozol közéjük. Engedd meg, hogy mindenki maga döntse el, mennyit ér a kutyája.

2019. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

9-es, igenis az emberhez hasonlítom. Mivel nekem ugyanolyan fontos mint bármely családtagom, sőt.

A kutya ott van mellettem, szüksége van rám. Amikor magadhoz veszel egy kutyát akkor megfogadod hogy vigyázni fogsz rá és mindent megteszel azért hogy jó élete legyen.


Hidd el, ha egy szakadék szélén állnál a kutyámmal és csak egyikőtöket menthenélek meg, biztos hogy nem téged választanálak. Sőt, be is löknélek. Bár így belegondolva még egy hangyát is előbb mentenék meg mint téged..

2019. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Én nem sértem meg a kutyámat azzal, hogy az emberekhez hasonlítom.

És ebben tökéletesen egyetértünk Mark Twain-nel, miszerint

"Minél jobban megismerem az embereket, annál jobban szeretem a kutyámat.”

Amellett kikérem magamnak, hogy a zsebemben turkáljon bárki is és életvezetési tanácsokkal lásson el!

2019. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!