Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki? ( többi lent) 👇

Valaki? ( többi lent) 👇

Figyelt kérdés
Bichon friséhez (kutya) hasonló fajtákat szeretnék kérni. Vagy valami ami kisebb és nincs sok gond a szőrével.
2019. jan. 9. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Bichon Frise 4,5-5 kg körüli ettől minek kisebb??? :O


Összes göndör szőrű kutyafajtának gondozni kell a szőrét!!!


Mondtam volna a toy uszkárt,mert kisebb,van fehér színben és göndör,bár jellemben köze sincs a Bichon Frise-hez.



Vegyél csivavát,nem hasonlít,de nincs sok gond a szőrével,bár azt az időt amin a szőrápoláson megspórolsz majd belefektetheted a takarításba.

2019. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem annál kisebbre gondoltam hanem ilyen kisebb fajtája mint ez. Szőrnél gondoltam hogy gondozni kell de olyanra gondoltam ami mondjuk nem hullatja a szőrét meg ilyesmi.
2019. jan. 9. 16:45
 3/4 A kérdező kommentje:

*fajtája

A csivavánál hogy érted hogy sokat kellene takarítani?

2019. jan. 9. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert a rövid szőr nehezebben takarítható fel, mint a hosszú.

Nekem máltai selyemkutyusom van, a súlyuk 3-4 kg között van, bár az enyém csak 2 és fél kg, de ő egy kisebb egyed az alomból(nem szaporítós, mielőtt vki beszól, van tk-e meg minden, csak kisebb, mint az alomtársai).

Az ő szőre nemigen hullik, főleg, amikor naponta 1-2x megfésülöm és 2-3hetente megfürdetem(házilag van neki fürdetője természetes dolgokból, ami nem szárítja ki a bundáját, mielőtt megint leszólnátok).

2019. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!