Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Fagyállót evett a kutya!?

SOS! Fagyállót evett a kutya!?

Figyelt kérdés
Kb 10 perce történt. Kiborult a fagyálló és belenyalt a kutya :((( 5 perc múlva itt az ismerős aki elvisz az ügyeletre. Apám éjszakás így nem volt azonnal kocsi. Az ügyelet kb 40 perc út, vidéken lakunk. Túl fogja élni? :( mennyi idő míg már nincs esély?
2019. jan. 9. 19:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
51%
Na?
2019. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%

Segítenétek!!!


Én voltam az 1. válaszoló, leírtam a kérdezőnek, hogy mit kell tenni, hogy megmentse a kutyája életét, erre törölve lett a válaszom. De miért is???


Egy volt mentős.

2019. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
85%

45% úgy beszélsz, mintha kitöltötte volna a fagyállót a kutya tálkájába és felitatta volva vele. Tudsz olvasni? idézem: "Kiborult a fagyálló és belenyalt a kutya"


Azért nem való neki kutya, mert nem ül a hátán a nap 24 órájában? Láttál már kutyát közelről? Te debil.

2019. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
57%
A volt mentősnek: szerintem valaki jelentette, mert a kérdező se tudta eldönteni, viccelsz-e. Én olvastam és egyet is értettem - de az szerintem csak embernél működik, nem?
2019. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
88%

A mérgezést szenvedett kutyák és macskák gyógykezelését mielőbb el kell kezdeni, mert a kezelés kimenetelét az eltelt idő nagyban befolyásolja. A méreg felvételétől számított 8 órán belül még kedvezőek lehetnek az állat életkilátásai. Sok esetben még lehet segíteni. A kialakult veseelégtelenség fázisában azonban már óráról-órára romlanak az esélyek.

Mit tehetsz otthon?


"Elsősegélyként tömény szeszesital itatása"


(állatorvossal való egyeztetés után!) segíthet, mivel az alkoholt és az etilénglikolt ugyanaz az enzim bontja le a szervezetben. Ilyenkor az alkohol valóban "orvosság" lehet.

2019. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
72%
Hm, ez érdekes.
2019. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%

Rögtön a baleset után tömény, erős alkoholt kellett volna vele itatni. Vodka, pálinka.

Nagyon szurkolok a kutyusnak, mielőbbi jobbulást!

2019. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
21%

16.-nak. Igen, ezt írtam, csak nem fejtettem ki.


15.-nek. Ha valaki kérdez, és nem érti a választ, és nem tudja, hogy jó-e, akkor minek kérdez???


Nem érdemes segíteni itt senkinek.

2019. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
68%
Hogy van a kutyus?
2019. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
81%

Szorítok!🤞🏻 Mi lett a kutyussal?

Bárcsak minden kutyának ilyen gazdija lenne, hogy rögtön viszi orvoshoz!

2019. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!