Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Fagyállót evett a kutya!?

SOS! Fagyállót evett a kutya!?

Figyelt kérdés
Kb 10 perce történt. Kiborult a fagyálló és belenyalt a kutya :((( 5 perc múlva itt az ismerős aki elvisz az ügyeletre. Apám éjszakás így nem volt azonnal kocsi. Az ügyelet kb 40 perc út, vidéken lakunk. Túl fogja élni? :( mennyi idő míg már nincs esély?
2019. jan. 9. 19:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
70%
Mi a helyzet a kutyival? Aggódunk mi is :(
2019. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
70%
Mi lett a kutyával?
2019. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
70%
Várjuk a választ!
2019. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy aggódtatok, nagyon aranyosak vagytok. 1 óra 10 perccel a fagyálló elfogyasztása után már az orvos asztalán volt a kutya, annyira rendes volt a két ott várakozó gazdi, hogy előre engedtek. Kapott valamilyen alkoholos infúziót, még folyik. Azt javasolták, hogy éjszakára maradjon bent hogy tudják figyelni. Jó esélye van hál istennek, időben kezelve lett :) Talán minden rendben lesz.

Bukovinai pásztorkutya egyébként, tehát nagytestű.

Rettenetes lelkiismeretfurdalásom van. Nem lett jól visszacsavarva valószínű a fagyálló kupakja, én meg levertem a garázsba a polcról miközben kerestem valamit. A kutyám meg, mint mindig, bejött velem a garázsba. Szörnyen érzem magam :(

2019. jan. 9. 21:48
 25/40 anonim ***** válasza:
91%
Örülünk, hogy rendbe fog jönni. :) És ne érezd magad rosszul. Baleset volt, mindenkivel megtörténhet. Tudom, hogy hogy érzel, mert én is így éreztem magam, amikor a cicám cérnát nyelt le, mert én felelőtlenül nem dobtam ki. (Szerencsére nem lett baja). Balesetek történnek, ne hibáztasd magad, hanem örülj, hogy minden rendben lesz.
2019. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
57%

Szerencsés vagy a korai észleléssel.

Az alkohol itatásáról én is hallottam, de fogalmam sincs arról hogy "elsősegélyként" (amíg állatorvoshoz nem kerül) mennyi alkoholt kell adni egy közepes és egy nagytestű kutyának? (feltételezve a késői észlelést, sajnos sok gazember mérgezi a kutyákat és a cicákat is). A te kutyusod mennyi "tisztaszeszt" kapott és mennyi idő alatt? Hasonló esetben én is állatorvoshoz rohannék, de a legközelebbi is 35 km-re van. Jobbulást a kutyusodnak.

2019. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
36%
Örülök ha jól van a kutya, de tényleg nem érdemes itt segíteni senkinek, csak lepontozni tudtok és töröltetni a kommenteket. Szégyeljétek magatokat!
2019. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
54%

27.-nek.


Szilveszter előtt leírtam valaki kérdésére, hogy milyen humán nyugtató mehet kutyáknak. Anyázó privátok jöttek!!! És nem 1-2!


Nekem ez a mai volt az utolsó, hogy segíteni próbáltam az állatos rovatban! Törölve és 0%-ra nyomtak.

2019. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
77%

A tejitatás mérgezés (vagy gyanú) esetén szigorúan tilos!!!! Nem tudod hogyan oldódik a méreg, lehet csak rosszabbodik a helyzet, szóval ezt mindenki felejtse el.


[link]


Örülök, hogy jobban lett a kutyus :)

2019. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
81%

27-es és 28-as, szerintem annak kéne szégyellnie magát, aki az elismerés miatt segít.

Én nem azért járok ide hogy megveregessék a vállam, és hogy a százalékaimat számolgassam, hanem azért, hogy ha tudok, segítsek másoknak olyan dolgokban, amikben esetleg nekem már van tapasztalatom.

Most ezért ti is nyugodtan megnyomhatjátok a pirosat, nem fogom telesírni a párnám :)

2019. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!