Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Fagyállót evett a kutya!?

SOS! Fagyállót evett a kutya!?

Figyelt kérdés
Kb 10 perce történt. Kiborult a fagyálló és belenyalt a kutya :((( 5 perc múlva itt az ismerős aki elvisz az ügyeletre. Apám éjszakás így nem volt azonnal kocsi. Az ügyelet kb 40 perc út, vidéken lakunk. Túl fogja élni? :( mennyi idő míg már nincs esély?
2019. jan. 9. 19:27
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Nem akartam hogy sértődés legyen. Sok trollkodást láttam már itt és az édes emberi pia is annak tűnt. Elnézést, és nem én jelentettem a választ, és nem is a pontozással voltam elfoglalva.
2019. jan. 10. 07:22
 32/40 Manócska1 ***** válasza:
91%
örülök hogy jobban van a kutyus,majd írj még hogy hogy lesz. a mentősnek üzenem: ne keseredj el,te csak jót akartál. félreértés történt...
2019. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
58%

A mentős vagyok.


Most írok utoljára a GYIK állatos rovatába.


Nem sértődtem meg, csak értetlenkedem. Például rajtad kérdező. A kutyád veszélyben, segítséget kérsz. Segítek. Erre nem is tudod eldönteni, hogy a válaszom jó-e vagy sem. Akkor minek kérdezel? Aki szintén nem ért a témához, az meg minek jelenti a válaszom, ha ő sem ért hozzá? És a moderátor, ő minek törölget, ha ő is hülye egy adott témához?

Én nem értek a számítógépekhez, nem is mentem még soha a számítógépes rovatba és kezdtem tanácsokat osztogatni ott.


Sziasztok!

2019. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Nem tanácsot kértem, hiszen írtam hogy megyünk az orvoshoz. Mikor olvastam a válaszodat már kocsiban ültünk. A kérdésem az volt hogy ha egy órán belül eljutunk orvoshoz túléli-e. De ha ezen fennakadsz hát jó, te bajod, tényleg nem tudok erre mit mondani.

A kutyus jól van, nemrég hoztunk haza :))))

2019. jan. 10. 11:32
 35/40 anonim ***** válasza:
97%

ma 11:19

Ne légy ennyire érzékeny.

A kérdező nem éppen nyugalmi állapotban olvasta a beírásodat. Nyilván nem analizálta minden szavát a válaszodnak.

"Túl fogja élni? :( mennyi idő míg már nincs esély? "

Egyébként is maga a kérdés így szólt.

2019. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom a mentős milyen mentős, de ha emberi, tudtommal az ember anatómiája nem egyezik a kutyáéval. Szerintem mindent megtett, válaszolta azt amit o tud, azon mar nem kell fennakadni ha valaki nem tudja hova rakni a válasz jelentőségét, és végképp nem kell megsértődni. A kérdező eléggé frusztrált volt, teljesen érthető hogy komoly választ var, es nem tudta eldönteni a válasz mennyire komoly, tekintve hogy tenyleg eléggé fura megoldás kutyának alkoholt adni, akkor is ha az a helyes.

A két élőlény különbségét pedig az is mutatja, hogy tejet tenyleg tilos mérgezés eseten kutyának adni.

Szoval nem kell nagy dobra verni, a lényeg hogy időben beértek, a kutyus jól van, es a gazdi is megnyugodott. :)

2019. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Manócska1 ***** válasza:
örülök hogy jól van a kutyus
2019. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy jól van a kutya. :)
2019. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Azóta is jól van a kutyus? Rendbe jön teljesen?
2019. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm a kérdést :) Vidám, egészséges, eszik, szívesen jön sétálni. Mi meg sokkal óvatosabbak leszünk.
2019. jan. 13. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!