Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak milyen hideg a...

A kutyáknak milyen hideg a túl hideg?

Figyelt kérdés

Minusz hány Celsius fok ami már veszélyes lehet.

Van egy közepes termetű keverék és egy kisebb tacskó keverék kutyám.

Kint vannak és kint is aludnak. Van nekik egy szigeltelt "szobájuk" (ugymond egy olyan hely ahol kiszoktunk menni.)

De ott nincs semmilyen radiátor vagy ilyesmi.

Az ajtot valamennyire nyitva hagyom hogy kitudjak menni. De ott bent is minusz celsius fok van mert ott van a vizük és az is megfagy.

Látom rajtuk hogy reszketnek de be meg nem hozhatom őket. Nikecel van alattuk és egy szalmazsák és 2db nadrág.

Szerintetek??



2019. jan. 11. 22:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ma hajnalban -17 fok lesz. Meg fognak fagyni a kutyáid.
2019. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Reszketnek?? Szerinted?? Most azonnal vidd be őket mielőtt halálra fagynak, vagy add be egy menhelyre őket... az ilyennek milyen állat, de komolyan...
2019. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Én a sajátjaimról tudok nyilatkozni. Egy dús, hosszabb szőrű keverék és egy drótos vizsla szerű szőrű keverék. Mindketten közepes méretűek.

Tök érdekes, mert a dúsabb szőrű fázósabb, mint a drótos vizsla szőrű :D ő ilyen időben simán elvan hóban, szórakozik vele, a másik meg inkább menne haza.

Nálunk egyébként (mivel szüleimmel élek, így ez a maximum, amit ki tudok hozni) szintén egy melléképületben van a "fő" helyük, ezen belül vannak a kutyaházaik is. Itt télen általában fűtéssel 5-10 fok közötti a hőmérséklet, plusz szalma és hőfüggöny (nem mintha befújna a szél :D )van a házukban. Így szerintem teljesen jól elvannak. Kutyaajtó van, így akkor mennek be, amikor akarnak.


Szerintem nadrág meg egyéb ruhaneműk fölöslegesek alájuk. Inkább legyen szalma, de az jó vastagon. A fent írt hófüggöny legyen a házukon. Ha a nyitott ajtón bejön a szél, akkor próbálj más megoldást keresni. Esetleg ha van konvektor a közelben egy hősugárzót használhatsz, hogy legalább plusz fokok legyenek. Jobb, mint a semmi.

2019. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Most éjszaka iszonyatos hideg lesz!

-17et mondtak!

Vidd be a kutyákat!!

2019. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Vegyetek nekik kutyaházat. Azt tegyétek be a szobába, szalmával béleljétek ki. És az ajtót sem kell nyitvahagyni, majd reggel kiengeditek őket. Így talán átvészelik.

Az én tacskó keverékem a 19 fokos lakásban is remeg, akkor is bbe kell őt takarni ha alszik. A közepen lehet, hogy elvan, bundától függ. Egy labradorszerű keveréke van a nagyszüleimnek, ő pl tök jól elvan kint. Szélvédett helyen van a háza, szalmával van béleve, hőszigetelő függöny van rajta és a talaj felett 10cm-re van megemelve.

2019. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Ez troll kérdés tuti! Ekkora istenbarma nincs a földön!


Te agyhalott nyomorék HA NEM tudsz megfelelően gondoskodni róluk, nem kötelező kutyát tartani! Ajándékozd el őket, ahol családtagok lehetnek végre és nem kerti díszek.


Nem hogy ebben a mínuszban, már késő ősszel is fűteni kell a helyüket, vagy lakásba beengedni.

Menj te ki a hidegbe zsák szalmára aludni, őket meg rakd a meleg ágyadba.

2019. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kaukázusim van, nagyon ritkán alszik bent, mivel este már ki akar menni, nem szeret bent aludni, de bizony ma hajnalban arra keltem hogy kaparta az ajtót hogy engedjem be a házba. Szóval ha ő fázott a tieid megfagynak.
2019. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A válaszod alapján te sem lehetsz okosabb,mint a gyerek.
2019. jan. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna már esténként bent aludnának velünk. De szüleimet úgy nevelték hogy kutyának kint a heje ezért nem engedik.
2019. jan. 12. 08:46
 10/24 anonim válasza:
Valaki ajánlotta a sok szalmát, meg a hősugárzót.. Gratulálok :-D
2019. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!