Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A corgi inkább kinti vagy...

A corgi inkább kinti vagy benti kutya?

Figyelt kérdés

A rövid lábai miatt én inkább úgy gondolnám, hogy benti de ezen az oldalon olvastam többektől, hogy bent tartaní, esetleg lakásban az kínzás neki...


Ña most akkor mi az igazság?


2019. jan. 12. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Benti kutya!Én egy ilyen drága kutyát nem tartanék kint!De egyébként ilyen nagy mínuszokben egyik kutyát sem lehetne kint tartani!
2019. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Benti. Kell neki a mozgás, mert nem öleb, de benti.
2019. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Kedves első megnézem hogy egy Bernáthegyit hogy akarsz bevonszolni a lakásba. Vagy esetleg egy Kaukázusit aki élvezi a telet és nem akar bemenni még a kutya ólba se.


Egyébként a Corgi benti kutya. Szinte minden kistermetű lakásba való. Főleg egy ilyen drága kutyus.

2019. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen benti. Nagyon rövidek a lábai, a hasa közel van a földhöz. Ráadásul egy közel félmillió forintos kutyát nem jó ötlet felügyelet nélkül hagyni.
2019. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Egy bernáthegyit nem vinnék be a házba!Csak találnék neki egy olyan helyet ahová be tud menni ha fázik!pl:pince,garázs
2019. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Oda se fog bemenni csak úgy szólok. xdd

A kutyaházba se mennek be sokszor ezek a fajták.

2019. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!