Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Purina Pro Plan kutyatáp...

Purina Pro Plan kutyatáp vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen kategóriás(rossz, közép, jó, nagyon jó)?

Gyepi telepes kutyáim vannak(2) és nemsokára lesz hozva még ugyanonnan. Idősebb kutyusok(7 és 10 évesek), középtermetűek. Az eddigi kutyáimmal próbáltunk sokféle kaját, a nagyon jók ki vannak zárva, mert hasmenésük van tőle, a nagyon ócskától meg fogynak és erőtlenek. Egy közép kategóriás, de jó minőségű tápot keresek, ami lehetőleg antiallergén(lazac, bárány). A pro planban van lazacos és bárányos is, így felváltva tudnám adni.

Szerintetek jó lehet? Valaki aki ezzel etet, tapasztalat?

Lazacolaj és ízületvédő megy mellé nekik.

Heti 4 nap esznek tápot, 3ra pedig főzök nekik rizst, pulykahúst, tojást, vegyes zöldségeket.

Kapnak kefirt is alkalmanként a tápra.


2019. jan. 13. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egy jobb középkategóriásnak mondanám, de a 7-10 éveseknek inkább a senior változatot adnám, bár ha eltudják rágcsálni és mellé kapnak ízületvedőt (bár, én eddig csak kúraszerűen adtam ízületvedőt állatnak), akkor rendben lehetnek. A lényeg, hogy figyelj az idősebbekre oda, hátha nekik nehezebb megemészteni, elrágni.


Amúgy én nem ezzel etetek, így személyes tapasztalatom nincs, de ránéztem az összetevőkre.

2019. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közép kategória, van tőle jobb de rosszabb is. Ebben az árban lehet nézelődni még mert találsz jobbat is, de amúgy adhatod nyugodtan.
2019. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!