Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győriek! Dr. Molnár Jenő...

Győriek! Dr. Molnár Jenő állatorvoshoz jár valamelyikőtök? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 12:26
 1/4 anonim válasza:
0%

Állatorvos. Olyan mint a többi.


Vagy mit szeretnél, vacsorára hívni?

2019. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szimpatikus, gondoltam hátha valaki tudja a kedvenc éttermét vagy akár a kedvenc ételét!


Te ostoba gyökér, vélemény alatt nyilván azt értem, hogy tapasztalatok alapján milyen lelkiismeretes, mennyire jó szakember.


Neked ilyen haszontalan válaszok adásáért kár volt regisztrálnod. De ha szereted gyűjteni a piros kezeket, hajrá, írj még hülyeségeket.

2019. jan. 13. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerősi körben volt aki dicséri, oda jár,de van aki többet nem ment hozzá.


Mi Parcsami doktorhoz járunk, egy rossz szavunk nem lehet! :)

2019. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Közöttük vacillálok, meg még esetleg Dr. Szabó Tamásra gondoltam.

Parcsamiról csupa jót hallani, de nem rendel hétfőn, sőt kedden is csak délután, és ennél sürgősebb lenne a problémánk. Úgyhogy nem tudok dönteni. Árakról esetleg tudnál írni valamit?

2019. jan. 13. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!