Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az általatok ismert...

Melyik az általatok ismert legjobb minőségű, legjobban összeállított táp?

Figyelt kérdés
Beyond táppal etetek és nem szeretnék áttérni semmire, csak szeretném tudni.

2019. jan. 13. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
A Beyond egy alsó-közép kategóriás, ami sokkal jobb hasonló árban a Fressnapfos Premier, az ottani prémium márkák is állati jók (Real Nature...adalékmentes, magas hústartalom, természetes és a Select Gold...szintén elég magas hústartalom és a kutya igényeinek megfelelően pl plusz ízületvédő)Acana, Eukanoba, Happy Dog (a prémium kategóriája) is jók, Hills esetleg...A Royal Canin és a ProPlan személyes véleményem szerint inkább csak túlárazott közepes táp :) Hirtelen ennyi.
2019. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
csakis barf. minden más állatkínzás
2019. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
A balfhoz érteni kell, mivel önmagában NINCS meg minden vitamin abban a nyers húsban. Ha jól csinálod jó, viszont figyelni kell mellette a vitamin és ásványi anyag bevitelre. Tehát nem könnyű dolog egy kezdőnek. Ha csak azt a húst adod a kutyádnak hiánybetegségei lesznek, az is kínzás.
2019. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudna valaki válaszolni is a feltett kérdésre, vagy csak egymás vérének szívása megy?
2019. jan. 13. 22:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Wolf of Wilderness, Taste of Wild. Ennél a kettőnél jobbat nem lehet a piacon kapni, cserébe az árazása is olyan. Efölött már tényleg csak a BARF etetés van...
2019. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Hát. Az állatorvosunk azt mondta, hogy ő csak a Royalt, a Hill’s vagy az Orijen tàpjait meri ajánlani, mert ez a 3 gyàrtó meri képviseltetni magát az állatorvosi konferenciàkon. Szóval én azt mondanàm elsőre, hogy ez a három közül valamelyik a legjobban összeállított tàp.


Másodszorra pedig azt, hogy a kutyusom mind a háromtól hasmenéses volt. Nekünk a Happy Dog bárányos tápjai váltak be. Szóval nagyban kutya függő is, hogy egy gazdi melyiket talàlja a “legjobb”nak.

2019. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem mindig a Brit vált be. KAJom volt, most Cane corsom van.
2019. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem ez a legjobban összeállított táp, de ár-érték arányban szerintem a Brit premium rendben van. Régóta ezt eszik a kutyám (igaz, most változott a táp összetétele) és eddig nem volt vele gond.
2019. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Acana vagy Orijen a ismerőseimtől hallott vélemények alapján(ezek viszont nekem drágák).

A kutyáim jelenleg Purizon Fish-t esznek, de etettem már Brit Premiumot, Boscht, Taste of the wildet, Platinumot, Belcandot és Joserát is.

Lassan kezdem azt hinni, hogy a kutyáim valami fene különleges állatkák, mert soha semmilyen táptól nem volt még semmi bajuk és igazából nagy változásokat sem láttam... A hústartalom és az ár alapján veszek tápot.

2019. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Több tucat weboldalt elolvastam a témában. Van kutyánk nekünk is, beszéltem több állatorvossal. Kb. mindenki másra esküszik. A mi állatorvosunk annyit mondott, hogy kutyája válogatja. Van olyan prémium táp ami az egyik kutyának bejön és működik, de lehet, hogy ugyanaz nem jó egy másik kutyának. Mi most Belcandoval etetünk ezzel teljesen jól működik a kutya (igaz 4,5 kg kistestű). Ez olyan, hogy én pl. nagyon szeretem a halászlevet a feleségem kevésbé ő inkább salátát enne. Náluk is van ilyen (bár a kiképzőkl azt mondják nem szabad ahgyni, hogy válogassaon. de szerintem látszik, hogy mi a jó neki). Mi amikor kerestünk jó tápot neki akkor néztük a kedvét, a széklet mennyiségét és állagát, a szőrét és ez alapján maradtunk ennél a tápnál. Ha láthatóan jó a táp a kutyádnak akkor neki az jó, és nem feltétlenül kell nézni, hogy van-e esetleg jobb. Ha csak nincs kedved kísérletezni.
2019. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!