Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már, hogy előítéletesen...

Volt már, hogy előítéletesen viselkedtek az emberek, mert bull típusú kutyád van?

Figyelt kérdés

Például elhúzták a kutyájukat, átmentek az út túloldalára, megjegyzéseket tettek, stb.

Szívesen meghallgatnék tapasztalatokat.



2019. jan. 14. 22:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként a legharapósabb kutyák a labradorok. Nyugodtan keress rá
2019. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Még jó hogy van előítélet.Én nagyon szeretem a kutyákat, bármilyen fajtájú.Sok kutyám van és volt mindig, igaz mentett keverék legtöbbjük.

De honnan tudhatom, hogy van nevelve az a nagytestű, erős kutya ha szembejön velem? És honnan tudhatom, hogy tud vele bánni, hogy tudja megfogni a gazda, aki a póráz végét fogja?És mondjuk mennyire erős az a póráz és nyakörv?

Ismerősöm foxi kutyáját sétáltatta, mikor egy x fajtájú hatalmas kutyával találkoztak, aki rá akart menni a foxira,nyakörv elszakadt, és rá is ment a foxira!Úgy megmarta mire gazda leszedte róla, hogy vak lett a fél szemére a foxi.

De lehetne írni még.

Én ha a nagy kutyáimat sétáltatom, nem csodálkozok azon, ha van aki fél.

2019. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Én rengetegszer szembesülök azzal, ha mondjuk a járdán sétálok a pitbull-amstaff keverék kutyámmal az emberek nagyon ritkán jönnek el mellettem. Inkább átmennek az út túloldalára vagy az útra és úgy kerülnek ki. Előtte volt egy tacskónk hozzá sokszor még oda is jöttek. Volt sokfajta kutyánk tacskótól német dogig volt pár és nem igen szembesültem velük hasonlóval. Igaz nem kicsi kutya 30 kiló felett van gyönyörű izmos kutya viszont a látszat csal. Más kutyákkal és emberekkel is jól kijön kivéve a macskákkal. Nagyon jámbor jószág. Egyszer volt mikor kicsit összekapott egy keverék közepes testű kutyával. Éppen húgommal sétáltam közben ott volt a kutyám is és az egyik háztól kiszaladt ugatva az előbb említett kutyus és elkezdett engem és húgomat ugatni a kutyám azonnal elénk állt és végülis védeni szeretett volna minket próbáltam visszafogni de a másik kutya túl közel jött és összeugrottak, egyiknek sem lett komoly baja időben sikerült szétszedni őket aztán jött a tulaj és próbálta adni az ívet a kutyám fajtája miatt. "Harcikutya szájkosár nélkül"... stb
2019. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!