Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyakennel megoldas lehet?

A kutyakennel megoldas lehet?

Figyelt kérdés

A fel eves kolyok kutyank imadja a lakast szetszedni nekunk meg veges a penztarcank es a karokat nem gyozzuk javitani. A szobakennel megoldas lehet? A kutya 8 orat van otthon egyedul. Annyit nem kinzas bezarva tartani a kennelben?

Vagy az Adaptil parologtato jobb megoldas lenne?


2019. jan. 15. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Simán rakd kennelbe!

Meg csepegtess a vizébe/kajájára nyugtató cseppeket.

Ha van erkély, oda is kizárhatod, csak ne tudjon kiugrani.

2019. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Fokozatosan kell hozzászoktatni, hogy nyitott ajtónál is szívesen menjen bele, a helyének tekintse. Úgy jó lehet, de 8 óra akkor is nagyon sok, pláne egy kölyöknek.
2019. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Nálam is másfél hete van a kis stefink .

Akkor kell otthon lenni amikor csinálja mert , ha később van meg szídva sajnos nem érti . 8 óra nagyon sok idő neki szerintem és nem jó dolog legalábbis az én vélemenyem szerint ennyi időre bezárni bármilyen kutyát is . Én így csináltam es nálam be vállt : hétvege volt (imadom a kis szarost ) tv nézés közbe halottam mint ha rágna valamit . Ugyebár en minden séta után etetem mert még pici ( 1 nap 3 szor . ) az internet kábalt brobáltam keg kaparintani . Leszídtam és mikor a helyére küldtem.meg kértem a család többi tagját is hogy viselkedjenek vele közönbösen és nézzék levegőnek . Hozzáteszem ez nagyon nehéz volt mert imadom ! Az nem is történt vele baleset több . Masnap a falat rágcsálta meg (azon is rajta kaptam ) itt ugyanez történt csak ez reggeli órakban volt és egész nap nem volt vele foglalkozva . (Ki volt közösítve a falkánkból ) észre vette meg magát és már egy hete nem csinált ehhez hasonló dolgot . 4 hónapos de nagyon ügyesen meg tanulta . A szobatisztaságnál ugyanez csak ha ki viszem sétálni akkor jutalam falat dicsérő szó ha pisil kakil és nagy változast értünk el ebben is . Mert az ejszakát teljsen átvészeljük pisi kaki nélkül es csak néha van baleset napközben maximum 1 szer pisi :) remélem segíthettem !

2019. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Az nap nem is törtent vele több baleset *

Elnézest az elírásért.

2019. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Soha nem zárnám ketrecbe a kutyámat, pláne nem 8 órára.Inkább nem vennék kutyát.

Mi kipakoltuk az egyik szobát, tettünk bele olyan szőnyeget, ágyat, foteleket amit nem sajnálunk ha szétrágnak, és mikor nem voltunk otthon, itt voltak.Igaz 2 kutya, nem egy.Meg sok játékot.Mikor otthon voltunk is, sokszor ott játszottam velük, ott etettem, hogy ha be kell oda zárni, ne büntetésnek vegyék.Fokozatosan megszokták, semmi gond nem volt vele, később már meg is szüntettük, nem kellett a szoba, csak kiskorukban.

2019. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hetvegen olyan mint egy angyal ugyesen eljatszik magaval is nem tombol nem pisil be nem csinal semmi rosszasagot. Csak ha elmegyunk.
2019. jan. 15. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Eddig az előszobába volt kizárva 9 órákat naponta, most már ketrecbe zárnád. Mondd valóban minek kellett nektek kutya, pláne egy kölyök, ha soha nem vagytok otthon, és nem is tudjátok kezelni a problémát?! Vetettek volna egy plüsst, nem egy élő, érző kölyök állatot! Mire számítottál ha fél napokra egyedül van bezárva egy szűk helyre, ami most már kennel lesz?! Mi lesz a legközelebbi ötleted?


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9698750-azt-..

2019. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hetes váaszolónak igaza van több oda figyelést igényel . Sőt egy kölyök még többet sokkal többet ! Nekem amit tanácsoltam be vállt de , nekem párom otthon van és fokozatosan kell hozzá szoktatni az egyedül léthez mert ha így folytqtódik egy strandra nem fogtok tudni el menni . Vagy elkell dönteni hogy oda figyelsz rá és törődsz vele vagy olyan gazds kell neki aki meg adja neki azt ami jár
2019. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!