Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Lukullus jó tápnak számít?...

A Lukullus jó tápnak számít? Vagy inkább Premiere?

Figyelt kérdés

Ilyen?

[link]

Vagy inkább a Fressnapfban kapható Premiere táp?

7-800Ft/kg árkategóriában keresem a tökéletes tápot. (És tudom hogy ez a Lukullus drágább, de ha tényleg jó, plusz ráfizetéssel szerintem meg tudom győzni a szüleimet, hogy azt válaszuk inkább)


2019. jan. 15. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Én mindenképpen a Brit vagy Brit Care tápok közül választanék a helyedben . Én a brit care tápjábol a bárányos rizsies tápot használom ,hippoallergén . 4 hónapos kis stefim 1.5 hete van nálam elég soványnak tünt nekem az elején 1 gete ezt eszi és olyan szinten kicsattan az energiátol hogy nem hiszem el . A kinézetéröl nem is beszélve .. tökéletesen néz ki . A sima brit táp csirkés az elég jó árban van 9990 ft online rendeléssel 12 kg -os (ja és ráadásul nem mindig azt eszi 1 nap 3 szor csak reggel /este de van mikor este sem ) szerintem meg éri és nekem nagyon be vállt .
2019. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A maga nemében egyik és árkategóriájában egyik sem rossz, de a Lukullus jobb beltartalmat tekintve.
2019. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!