Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyának jó az Orijen...

Beagle kutyának jó az Orijen kutyatáp?

Figyelt kérdés

Orijen Puppy egy éves korig, majd 6halas és Red felváltva, végül Senior 8 éves kortól.

Kaphatja ezt végig? Baj, ha minden hónap utolsó napján tápot kiváltom jófajta konzerv eledellel?

Amúgy csak jutalomfalatot kana a tápon kívül, de nem szeretnék bekavarni nagyon, mert ismerősöktől tudom, hogy érzékeny a gyomruk.



2019. jan. 16. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
*kapna
2019. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

A beagle-nek minden jó, az olyan, mint a strucc, mindent felzabál. Azt is, amibe más kutya beledöglene. Minden kutyás hallott már a "beaglegyomorról".


A kutyatápnak különben nem a márkája, hanem a tartalma az érdekes. Csomagolhatják akármilyen csillivilli szatyorba, ha szója meg csontliszt az egész. A legjobban azt tennéd, ha hetente egyszer főznél neki valami egyszerű levesfélét. Semmi extra, csak kevés zöldségmaradék, csirkefej vagy farhát, zsír, és ezt összefőzöd neki. Mehet bele törmelékrizs, köles is, a tetejére esetleg egy nyers tojás, az jót tesz a szőrének. Ebből aztán kétszer-háromszor is megetetheted, és könnyen tudod váltogatni neki, hogy mikor mit kap.

2019. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hogy ki es miert pontozta le a kettes valaszolot,amikor total igaza van. Nekem is beaglem van, olyanokat evett mar meg az a kutya,mint szandalszij..stb. Semmi baja nem lett. Kajakban is full mindenevo,igazi konyhamalac,egyaltalan nem erzekeny a gyomra,a csirkes tapok a kedvencei,mig csomo mas kutya allergias ra.

Abban is igaza van a valaszolonak, hogy az osszetetel a fontos. + az enyem is csak reggelire kap tapot, utana leveses hazikoszt.

De hogy a kerdesre is valaazoljak: en meg nem probaltam a tapot, de egyebkent a gyakorin sokan irtak mar rola jot.

2019. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!