Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez bunkóság lenne részemről...

Ez bunkóság lenne részemről az állatorvos felé, vagy inkább kedves gesztus szerintetek?

Figyelt kérdés

Idén márciusban lesz egy éve, hogy másik állatorvoshoz járunk. Nagyon kedves, nagyon aranyos, és imádja a kutyámat. Becézgeti simogatja. Sajnos elég sűrűn kell hozzájuk járnunk vérvételre (2-3 havonta), mert nézik folyamatosan az eredményeit. Hála neki az utolsó pár vér eredménye tökéletesen jó. A kutyám is teljesen jól van.

Mivel megmentette a kutyám életét (sajnos vele született vesebetegsége van), ezért kapott már egy nagy ajándékcsomagot. Nagyon örült neki. Illetve kapott egy filcből varrt csontot, amin szintén filcből varrt betűkkel rajta volt a kutyám neve. Nagyon tetszett neki, nagyon örült. Látszik, hogy szívből dolgozik, és igazi jó állatorvos.

Én foglalkozom ékszer készítéssel, illetve műgyanta által készített ajándéktárgyakkal. Arra gondoltam, hogy készítenék neki, és a feleségének (most házasodtak össze pár hónapja) egy-egy nyakláncot, amin ők vannak rajta, illetve ahonnan jött az ötletem az az, hogy a kutyájuk is rajta van az esküvői képeken. Szóval 1-1 fényképes nyaklánc, illetve kapnának egy hűtőmágnest, és egy dísz tárgyat is, amin rajta van a kutyájuk.

A probléma az, hogy nem ismerősöm, és attól tartok nem ajándéknak venné, hanem bunkóságnak, hogy hiába nyilvánosak a képei csak úgy fogom magam, és lementem, illetve dolgozom vele.

Szerintetek ez aranyos lenne, vagy bunkóság?

Kérlek azt ne írjátok, hogy állatorvos, és az a dolga, hogy segítsen. Én nagyon hálás vagyok, hogy megmentette a kutyám életét, és ezt viszonozni soha nem fogom tudni. Én ilyen típus vagyok.


2019. jan. 18. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez túl személyes ajándék. És ti nem vagytok olyan bizalmi kapcsolatban.

Az ok, hogy ajándékozni akarsz, de valami mást, másképp.

2019. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene a magánéletét belekeverni.
2019. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, ez túl személyes.

De a szándék kedves tőled, találj ki valami mást!

2019. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor jogos volt a félelmem :)
2019. jan. 18. 14:16
 5/15 anonim válasza:
100%
A kutya oké, ők inkább ne legyenek rajta. Illetve ha nem lehet a kutyát kivágni a képről, akkor egy ugyanolyan fajta kutya témájú ajándéktárgy tökéletes.
2019. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ajándékozás rendben van, és az általad készített ékszer is, de a személyes képeiket ne használd fel.
2019. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

Én a helyedben nem adnék olyan személyes ajándékot, amit viselnie kell ( lehet nem tetszik neki, nem illik a stìlusához stb). Kellemetlenül fogja magát érezni, ha legközelebb mész, és nem lesz rajta.

Inkább készìts valami olyasmit, amivel a rendelő falát vagy a várótermet dìszìtheti.

2019. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó ez szuper ötlet :)

Nagyon nagyon köszönöm!

2019. jan. 18. 14:53
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Eszedbe se jusson valami közönséges pénzzel ( pl. a rendelő fejlesztésére) meghálálni, amit meg szeretnél hálálni, inkább varrjál neki még egy filc csontot. Annak mindenki örülne.
2019. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat adnék amit a rendelőbe kitud rakni vagy azzal kapcsolatos hogy állatorvos. Lehet hogy ő kedvesnek talalna a nyakláncot csak otthon a neje verné ki miatta a balhét vagy nézne furcsán.
2019. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!