Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám ivartalanítás előtt...

Kutyám ivartalanítás előtt áll. Közvetlen a műtét után mivel etethetem?

Figyelt kérdés

Mindenképp megbeszélem majd az orvossal is, de előtte azért bekészülnék nagyjából, hogy mi legyen itthon.

Ezeket olvastam többször kis adagban minden főzve: rizs, tojás, leves, sovány hús. Csirkemájat kaphat? Rostdús táplálkozás mit takar, mit adjak még neki?


Épp tápváltás közben jött ez a műtét (Premiere-ről Brit Premiumra) ezért nem merek még egy 3. fajta konzervet is adni neki (Real Nature lenne).


Mit ajánlotok?



2019. jan. 19. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Közvetlen a műtét után nem kaphat enni. Én nőstény kutyámat kora délután műtötték és estefelé hozhattuk haza. Az orvos azt javasolta, hogy vizet kaphat miután már egyértelműen kijózanodott, stabilan áll a lábán és tud járni. Enni csak másnap este kapott, de nem volt különösebb kikötése, hogy mit kaphat. Szerintem tápot kaphat, nyilván csontot nem.
2019. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amiket felsorolták mellé sok zöldséget párolva.
2019. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért fogalmaztam így, mert mindenhol inkább az elhízást megelőző táplálkozásra térnek ki. De engem a műtét utáni napok érdekelnek, amikor amúgy is érzékenyebb/nehezebben ürít/étvágytalanabb.
2019. jan. 19. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Olyat, amire nem izgul fel, mert akkor felszakad a varrat. Nem is gondolnád, hány kajafétises kutya van! Undorító....
2019. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!