Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hobbi verseny? Valaki listat...

Hobbi verseny? Valaki listat tud irni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. erdeklodnek hogy esetleg valaki tudna e nekem kuldeni listat olyan versenyekrol ahol hobbi kategoriaban tudok indulni a kutyammal


Szerettemvolna nemzeti es nemzetkozi versenyeken is indulni de sajnos csak az apuka torzskonyves es nemis Magyarorszagrol vettuk... igy utannajartam a dolgoknak es aztmondtak hogy regen volt lehetoseg tenyeszszemlere ahol kaphatott torzskonyvet de hogy mara ez megszunk.... ugyhogy olyan versenyek listajat szeretnem kerni ahol hobbi kategoriaban is indulhatunk :) koszonom



2019. jan. 19. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen verseny akarsz indulni?
2019. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Milyen versenyre szeretnél benevezni?


A kutya származását csak kiállításon nézik, csak ott fontos. Bár azt nem tudom mi értelme van keveréket kiállításra vinni. Mit néznek rajta, minek feleljen meg? Mi alapján bírálnak? Ki a bíró? Mi számít hibának? Milyen címet kap? Mi értelme a címnek?

Katyvasz az egész

2019. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

A kettes megfogta a lényeget.

Azon rendezvények, ahol kutyának csak fizikai vagy mentális erejét teszik próbára (ismertebb nevén kutyás sportok) ott leszarják.

Kiállítás keverékeknek meg... Logikátlan baromság

2019. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazabol kialitasra szerettemvolna vinni... de nem keverek..fajtiszta franciabuldog... csak az anyukanak nincs torzskonyve...

Meg sulyhuzasra gondoltam ami kutyas sport..ha esetleg olyav versenyeknek a listajat eltudjatok kuldeni azis erdekelne :)

2019. jan. 19. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nincs törzskönyve -> fajtajellegű keverék. Nem biztos hogy az az apja/anyja akit mondtak. Nem tudod a származását
2019. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

MKSZ rendez a kiállításain hobbi osztályban is . Ott a fajtajellegnek megfelelő kutyákat szokták indítani. Általában az a bíró bírál, aki a törzskönyveseket is bírálja aznap.

De pl a MEOESZnek is lesz a februári kiállításán hobbi kutyás nevezésre lehetőség.

2019. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2019. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az rendbenvan hogy az MKSZ rendez hobbi kategoriaban is kialitast csak nemtudom a helyet idopontot..azert kertem hogyha valaki tud esetleg listat kuldeni az ilyen versenyekrol azt megkoszonnem
2019. jan. 19. 13:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Fajtaklubbok is tartanak sokszor hobbi kategóriában kiállítást. Ezekről így közvetlenül nincs lista. A fajta facebook csoportjába érdemes belépni és ott kb. 3-4 hónapra előre lehet tudni ezekről, mert ott meghírdetik.
2019. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felmész az MKSZ honlapjára. Szerintem már az idei kiállítások rajta vannak. Minden kiállításukon lehet hobbiban is nevezni. Keresel időpontban, távolságban számodra megfelelőt. A nevezési feltételek is megtalálhatók ott.
2019. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!