Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volna pár kérdésem a kutyámmal...

Volna pár kérdésem a kutyámmal kapcsolatosan (Shih Tzu)?!

Figyelt kérdés
2 hónapos és 1 hetes kisfiú. Oltás rendben teljesen egészséges, azt mondta az orvos,na de elég sokszor be pisil ,és a helyzet sz hogy meg félek kivinni,mivel nagyon hideg van kint és mi picike,de a kérdésem az lenne hogy valami bajt jelenté e az hogy össze vissza mindig bepisil és elég sokszor ??? És az hogy rangatja a fejét ha a helyen fekszik,vagyis úgy bólogat? Több kérdésem is van de egyenlőre csak ennyit írok ki !
2019. jan. 19. 21:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsi, nem született szobatisztának, nem kell izgulni :-) Ha rákeresel a neten, sok praktika van, amivel lehet szoktatni, de megmondom őszintén, nekem egy sem vált be, majd ahogy nőtt a kutyám, szobatiszta lett. Kialakult.
2019. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fiúk eleve többet pisilgetnek, de én a helyedben hamar rászoktatnám, úgy mindenkinek egyszerűbb. Plusz, az hogy hideg van, azt jelenti hogy egész télen a szobában marad majd? Ha megkapja a megfelelő ismétlő és egyéb oltásokat, el kellene kezdeni szoktatni a kinti világhoz is.

Ezt a rángásos bólogatást nem értem, hogy kell elképzelni? Ha látványosabb a dolog akkor ott valami törzskönyv mentes szaporítót sejtek...

2019. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Vittük már ki de eléggé reszketett és féltem hogy megfazik ,de talán az lesz a legjobb ha elkezdem ki szokatni, nem is igazán rángatózik hanem bólogat miközben egyhelyben ül. Köszönöm a valaszokat
2019. jan. 19. 22:09
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az valami idegrendszeri problémát sejtet maga mögött...nem törzskönyves kutyus, ugye?
2019. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De törzskönyves orvosilag igazolt .
2019. jan. 19. 22:18
 6/21 A kérdező kommentje:
Az orvostól kérdeztem de csak annyit mondott hogy azért leget mert szokatlan a hely és mert hamar el vettek az anyukájától...
2019. jan. 19. 22:19
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Orvosilag igazolt törzskönyv? Ez az oltási könyve lehet. Két papírjának kellene lennie, az egyik az oltási könyv, a másik a törzskönyv.

Hány hetesen hoztátok el?

2019. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hónaposan hoztuk el de nm az édesanyjánál volt hanem az apjánál..
2019. jan. 19. 22:25
 9/21 A kérdező kommentje:
2* bocsi ez le maradt
2019. jan. 19. 22:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kölyök, ennyi idősen már másodjára változott meg körülötte minden. :(( Az anyjától milyen idősen volt elhozva?
2019. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!