Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnatok nekem kutyákat ajánlani?

Tudnatok nekem kutyákat ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék bentre egy kis kutyát olyan kis édés gömbölyü kiskutyát.. Ami nem nagyon nől meg... Mondanátok kutya neveket?
2019. jan. 20. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi időd van rá? (séta, játék, fizikai és mentális fárasztás stb.)

Mennyi pénzed van a kutya megvételére, eltartására?

Volt már előtte kutyád?

2019. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csalódást kell okoznom... A plüss kutyán és a kórosan elhízott kutyán kívül nincs gömbölyű kutya. Anatómiailag lehetetlen.


Amúgy meg... kinek mi az édes, meg a cuki. Nekem többek közt amerikai staffordshire terrierem van, nekem ő az, de kétlem hogy te erre gondoltál

2019. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagy kinti kutyaink vannak, meg 1 benti macska, csak en most koltozom el... S bentre egy kis pajtást szeretnek
2019. jan. 20. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs konkret elkepzelesed, akkor tarsasagi kutyak es keverekeik kozott keresgelj. Es alaposan nezz utana a felelos allattartasnak, mennyi seta, milyen neveles, szocislizacio, es az anyagiak. Mert meg a kis kutyak sem olcsok. Egy fajtatiszta kutya ara 150tol kezdodik, tk nelkul meg nem erdemes venni.
2019. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Társasági kutyák jók lehetnek, esetleg a spitz fajtamentőknél is szétnézhetnél, ha nem ragaszkodsz fajtatisztához meg kölyökhöz. A kisebb spitzek kifejezetten társasági kutyusok, és sajnos akármilyen szépek, sok köztük is a gazdikereső.
2019. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!