Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám végre feldolgozni?

Hogyan tudnám végre feldolgozni?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve történt hogy mikor én egy nyári táborban voltam a kutyámat széttépték a szomszéd kutyái.Ezt én csak akkor tudtam meg mikor hazaértem.Pár hónappal később új kutyánk lett akit az utcáról fogadtunk be.Nemsokkal ez után ő is erre a sorsra jutott.ha eszembe jut még most is sírok.De nagyon durván úgy hogy közben fulladozok a sírástól.Már vannak azóta új kutyáink de nem sikerül feldolgozni.Mit egyek.Ők voltak az első kutyáim.Nem tudom hogy számít e de nem felnőtt vagyok.

2019. jan. 20. 12:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
tegyek*
2019. jan. 20. 12:17
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Már nem tudnak átjutni a szomszéd kutyák??? Nehogy ezt is széttépjék... akkor talán nem szereznétek megint kutyát.
2019. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Ha komoly traumanak érzed keresd fel az iskola pszihologusát vagy kérd meg a szüleid hogy fizesenekbe néhány alkalomra. Így idegenként nehéz segíteni főleg neten keresztül.
2019. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A szomszédok megerősítették a kerítésüket. Mondjuk én még mindig félek.Akár nyitva is hagyhatják az ajtót.Erre nem vagyok büszke de mostanában voltak olyan gondolataim hogy átmegyek és megölöm a szomszéd kutyákat.Kérlek segítsetek. Nem merek szólni senkinek mert elsírnám magam és félek hogy ezért csak hisztisnek gondolnának.
2019. jan. 20. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Vegyel erősebb kutyákat, akik meg tudják védeni magukat a szomszéd kutyái ellen.

Például rottweiler, argentin dog. Mindkettőnek nagyon erős a harapása, lenne esélyük:)

2019. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha van rá bizonyíték jelentsétek fel.
2019. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Sajnálom. Mindig nehéz elveszíteni egy barátot, de ilyen körülmények közt még fájóbb. Főleg hogy az első kutyád volt...

Megértelek. Ez egy komoly trauma.

Szoktál erről beszélni valakinek? Vagy magadban tartod a dolgokat?

A legfontosabb, hogy el tud engedni... a gyász egy nagyon nehéz folyamat, mindenkinél más az, hogy mennyi ideig tart. Fontos, hogy ne hibáztasd a kutyákat, értük mindig a gazda a felelős, persze most nem azt mondom, hogy a szomszédaidat hibáztasd, és rajtuk akarj bosszút állni. Nem... a kutyusod se szeretné, ha szomorú, dühös lennél miatta. Légy büszke arra, hogy ilyen barátod volt! Légy boldog azért hogy amíg élt szerehetted és ő szeretett téged... ne a hiányán gondolkozz, hanem azon amit vele tölthettél...

Hidd el tapasztalatból mondom, és teljes mértékben megértelek.

2019. jan. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Kezeltesd magad meg állj nyugodtan sorba józanészért. Nem a szomszéd kutyája a hibás hanem a gazdája. Egyik kutya se kezd el gyilkolászni ha meg van nevelve. Nekem rotim van a szomszédnak pitbullja ikerházba lakunk. Az egyik szomszéd kutyaja átszökött, na a két harci eb (ahogy emlegetni szokták) vitte a ladbát, a rongyot mindent és játszottak, kergetőztek a hivatlan vendéggel, talán mer szocializálva vannak.

De ha ilyet fontolgatsz hogy egy ártatlan állaton állsz bosszút akkor nem agyturkász hanem pár év a hűvösön ami kéne neked drága szivem. Nem a szomszéd kutyáit kell fagyállózni hanem a szomszéddal elbeszélgetni.

2019. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm az együttérzésed!
2019. febr. 15. 15:35
 10/14 A kérdező kommentje:
Kérem szépen aki azt állítja hogy azt írtam meg akarom mérgezni a szomszéd kutyáit mutassa már meg nekem hogy hol írtam ilyet mert én sajnos nem találom. Azt mondtam hogy voltak ilyen gondolataim( de egyébként mérgezésről szó sem volt.) de sose tennék ilyet csak néhány (elnézést kérek) csökkent agyú ember ezt valahogy nem képes felfogni.
2019. febr. 17. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!