Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle fajta kutya kijön a...

Martinho1337 kérdése:

A beagle fajta kutya kijön a macskákkal?

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy nevelik
2019. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szomszéd Beagle-je tökéletesen kijon a macskákkal
2019. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kutya fajtájától teljesen független, hogy viselkedik a macskákkal. Ráadásul nemcsak a kutyától, hanem a macskától is függ.


Nekem egyébként egy fél beagle-m van (nem vérzik, mert a másik fele német juhász), és egyáltalán nem érdeklik a macskák. Sem nem kergeti őket, sem nem fél tőlük, sem nem kíváncsi rájuk. Mivel befogadott kutyus, és gyerek volt még, amikor találtam egy falu szélén, úgy sejtem, valahol egy macska dajkálhatta, mert egyébként is van néhány viselkedése, ami nagyon macskás. Például macskaként bújik hozzám.

2019. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik fajta ki tud jönni a macskákkal és bármelyik nem.

Ez nevelés kérdése. Ha kölyökként olyan macskàkkal találkozik, akik nem félnek a kutyáktól (és te tiltod neki a túl nyomulós viselkedést, ami a macskàból agressziót vàlt ki) akkor ő is ki fog jönni velük. Ha fèlős cicákkal találkozik csak, akkor ő is kergetni fogja őket.

2019. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy kan beagle. És egy jókora kandúr. A kandúr mindig elverte a beagle-t :). Rendesen félt tőle a kutya. Bár a macsek volt ott előbb.
2019. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!