Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot ajánljátok?

Melyik tápot ajánljátok?

Figyelt kérdés

Fogyókúrás, azaz Light száraz tápot keresek, amit online is lehet rendelni. Feltétel, hogy nagyszemű/óriásszemű legyen, máskülönben a kutya rágás nélkül nyeli.

Most Happy Dog Supremet eszik, nem light verziót, viszont nagy szemű, de ennek a 12% zsírjától már hízik. Ennél lejjebb nem akarok menni minőségben.

Köszi!


2019. jan. 21. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az is jó megoldás ha rendes tápot veszel neki de abból valamivel kevesebbet kap és többet mozzgatod. Persze kényelmesebb megoldás venni a light tápot és várni a csodát ...
2019. jan. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idős, szívbeteg, gerincsérült kutyát szerinted hogy mozgassam többet?!
2019. jan. 21. 03:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kutyám Brit Premium Light-öt eszik. Lábműtött, már nem lehet úgy lemozgatni, ahogy a műtét előtt. Az összes felesleg lement róla, ismét a megfelelő súlyban van.

2019. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kutyám Brit Premium Light-ot eszik. Lábműtött, már nem lehet úgy lemozgatni, ahogy a műtét előtt. Az összes felesleg lement róla, ismét a megfelelő súlyban van.

2019. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 köszi, már próbáltuk.

A tápszemek most nem jó sajnos. Nagyon picik és ék alakúak.

2019. jan. 21. 11:59
 6/7 A kérdező kommentje:
*tápszemek miatt
2019. jan. 21. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Habzsolásgátló tálból esetleg?

Vagy nem is tudom. A főzés a kutyus számára nem opció?

2019. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!