Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolha miatt lehet kedvetlen a...

Bolha miatt lehet kedvetlen a kutya?

Figyelt kérdés
Hetek óta benne van, eddig semmivel sem sikerült kiirtani -.- Ma viszem orvoshoz. Lehet ettől rosszabb kedvű, fáradékonyabb? Gondolom idegesíti meg zavarja, hogy állandóan csipkedik, viszket, és hiába vakarja, nem szűnik meg... lehet, hogy nem is tud úgy pihenni, nem? Köszönöm!
2019. jan. 21. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Örülni fog az orvos hogy teleszórod bolhákkal a rendelőjét.
2019. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Örülni fog az orvos, hogy nem hagyod szenvedni szegény állatot, és pénzt nem sajnálva rá segítesz rajta. ;)
2019. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te idióta, mégis mit kéne csinálnom, ha semmi általam ismert készítmény nem irtja ki belőle? Hagyjam szenvedni, vakarózni, rágni magát? Gratulálok, nem is értem, mit keresel ebben a kategóriában ilyen hozzáállással...
2019. jan. 21. 09:15
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdésemre nyilván semmi érdemit nem tudtál ideböfögni, tipikus :)
2019. jan. 21. 09:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vidd állatorvoshoz, és esetleg a lakás bolhátlanításának is nézz utána.
2019. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Majd az orvos kiszedegeti belőle egyesével mi?Vagy mégis mit vársz tőle?Az 5ös válaszoló leírta a lényeget.Én nem írtam le mert annyira nyilvánvaló,hogy még egy idióta is tudja.Csak te nem.A bolhapete a lényeg,ezeket kell elpusztítani.Te még nálam is idiótább.Plüsskutya való neked,egy ilyennel talán elbírnál.
2019. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érdekelsz :)
2019. jan. 21. 10:27
 8/11 A kérdező kommentje:
A lakás már többször át lett tisztítva, irtózva, fertőtlenítve, csak mondom, te kis cuki.
2019. jan. 21. 10:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos lehet, hogy tud adni olyan készítményt is esetleg, amit csak ő adhat, és kereskedelmi forgalomban nem kapható. Attól a lakást ki kell bolhátlanítani, ha kell, akkor szakembereket kihívva, de én az állatorvost sem spórolnám le, egyáltalán nem hülyeség őt is bevonni.
2019. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez csak egy, vannak még, csak egy példa, ha a házi bolhátlanítása a lakásnak nem lett volna elegendő:

[link]


Plusz állatorvos. Tehát a kettő együtt.

2019. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!