Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok mikor végzi el a...

Nálatok mikor végzi el a kutya a dolgát? Mennyire korán keltek fel hozzá?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Kinti kutya, így akkor vegzi amikor akarja. Viszont meg van tanítva hogy hol vėgezheti. Így nincs telexarva az udvar.
2019. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miénk is kinti kutya, saját maga osztja be az idejét, meg a szükség mikor jön, de megfigyeltem, hogy általában reggel 8-kor kap kaját és utána végzi el a dolgát nem sokkal.
2019. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lakáskutya. Este 6-kor kap enni. Utána az éjszakai sétánál (11) nem kakil, csak legközelebb a reggeli sétánàl 7-kor. Meg utána délután a következő sétakor kakil.
2019. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem benti kutya van. Reggel legkorábban 5:30-kor, legkésőbb 6:30-kor van egy séta munkanapokon, ha nem vagyok szabadságon, ha otthon vagyok, hagyom tovább aludni. Szobatiszta, az esti nagy sétáig tartja. Most hétvégén voltunk egy 4 órás nagy túrán, előtte volt egy egészségügyi séta, aztán mikor elindultunk a túra kezdőpontjánál, akkor még egyszer volt dolga, de szerintem csak a helyzet miatt, sose volt még ilyenen, aztán az egész túrán nem kellett neki, legközelebb csak este.
2019. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden reggel pontban 6:50kor kel egy gyors e.ügyi körre, aztán 11ig alszik. Ő benti kutyus, de kerteshàzban lakunk, így ez az 5 perces procedúra nem zökkent ki nagyon az alvásból.
2019. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lakáskutya. Reggel 4-fél 5 között kelek és 6-ig vagyunk lent. Mindig van nagydolog. Séta után reggeli. Délután csak szórakozik, kicsit pisil, meg zaklatja a sétáló kutyákat, ez 2 és 3 között van negyed óra. 6-kor kap vacsorát, majd este 9-fél 10 között megyünk ki és 11-ig vagyunk lent, van hogy kakil, van hogy nem.
2019. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!